Turkiyeduysun, mahallenizdeki potansiyel müşterilerle bağlantı kurmanın basit bir yolunu sunar, böylece hizmetinize veya ürünlerinize odaklanabilmeniz için işinizin pazarlamasını bir adım daha ileri taşır. Şık, basit ve kullanımı kolay Turkiyeduysun, uygulaması ve yönetmesi zor sayfalar ile uğraşmadan gelirinizi arttırma fırsatı sunar.

1. Hesap Oluşturun

Turkiyeduysun ile bir hesap oluşturmak çok kolaydır; sosyal giriş özelliği, kullanıcıların kolayca “giriş / kayıt” fazlalıklarıyla uğraşmadan giriş yapmalarını sağlar. Böylece müşterileriniz kısa sürede oluşturduğunuz içerikleri, derecelendirilecek ve favori olarak etiketleyeceklerdir!

 

2. İçeriklerinizi Ekleyin

Turkiyeduysun’u kullanarak bir içerik göndermek son derece kolaydır; Google Rehber API eklentisini kullanırken içeriğinizin adresini girmeyi kolaylaştırdık, otomatik olarak giriş adresini tamamlayacak şekilde dizayn ettik.

İçeriklerinizin geçerlilik süresi, açılış kapanış süresi, lokasyonu ve güncel Google Maps destekli haritalarda görüntülenmesi mümkün hale getirilmiştir.

3. Oturduğunuz yerden daha fazla bilgi alın

Turkiyeduysun sizin mağazınıza gelip tüm bu işleri sizin için planlar, uygular ve raporlar. Diğer sosyal medya ve pazarlamaya yönelik içerik oluşturma amacı güden web siteleri ve sistemlerden en büyük farkı budur.

Turkiyeduysun ile ilk günden itibaren profesyonelliğin tadını çıkaracak, arkanıza yaslanıp yalnızca olan biteni izleyeceksiniz!

Şimdi Başla