• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,169 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: A Rent a Car
  • ADRES: Avcılar Denişköşkler Mahallesi. Reşitpaşa Caddesi. Aslı Sokak No:2 Avcılar/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 421 2150
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

İstanbul’un yükselen değerleri arasında epey önemli bir konuma gelmekte olan Avcılar’daki A Rent a Car araç kiralama firmamız giderek güçlenmiştir. Ve sizlere kalite ve güvenilir hizmet vermek konusundaki gayemizi tüm gururumuzla göstermekteyiz. Araç Kiralama firmamız konum olarak Avcılar seçerek İstanbul Rent a Car firmalarına güçlü bir rakip olarak güvenli hizmet verdiğimiz ve vereceğimiz siz müşterilerimizle her zaman uzun ve kısa mesafeler farketmeksizin her zaman konforlu bir yolculuk yapmayı hedeflemektedir. Ucuz araç kiralama hizmetlerin en öncü firmalardanız.

 

Bizler Avcılar Araç Kiralama işini her zaman kendimiz için düşünerek biz olsaydık nasıl bir hizmet isterdik sorusunu kendimize sorarak tamamlamaktayız. Örneğin bir çukurdan geçerken veya tümsekten çıkarken arka koltukta oturan çocuklarımızın konforunu düşünürüz. Gece geç vakitte hastaneye yetişmeye çalışırken aracımızın teknik sebepler sonucu çalışmayacağını düşünür bu gibi maddeleri göz önünde tutarız.

 

İstanbul Avcılar A Rent a Car olarak araç kiralama işini sadece bir para kazanma uğraşı olarak görmeyip her kişiye uygun olacak şekilde güven verecek şekilde emniyetli, cüzdanınızı hafifletmeyecek şekilde ekonomik ve şık bir sunum olması için ise estetik değerlerimizi firmamızla yan yana getirmekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.