• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,093 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: A3 Rent A Car
  • ADRES: Marmara Mahallesi, Şamlı Sk. 31A, 34325 Avcılar/İstanbul
  • TELEFON: 0 (545) 450 9702
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Bizler A3 rent a car ailesi İstanbul Avcılar‘daki ofisimizi açarken şehrin yukarıda belirttiğimiz sorunlarına ışık tutmak istedik. Ulaşım problemlerini azaltarak giderme sorumluluğu edindik. Her zaman olduğu gibi bunu yaparken, araçlarımızın gösterişlerinin yanı sıra emniyetli olması için de  gereklidir. Ve yeterli çalışmalarda bulunduk. Avcılar araç kiralama firmaları arasından sıyrılmak için. Özenli çalışmalarımızı yaptık. Ve bu konuda müşterilerimizi en iyi araba kiralama işlemlerinde gönül rahatlığı sağlamaya çalışıyoruz.

 

Uzay çağına girdiğimiz şu günlerde zamanın kalitesi epey artmakta, verimsiz geçen zamanımızın büyük çoğunluğunu bir yerlere yetişmekle geçirdiğimizi fark edip, bunun için neler yapabileceğimize odaklandık. Özellikle İstanbul gibi metropol bir şehirde toplu taşıma araçlarının, gecikmesi, yolcu yoğunluğu ve istenilen konuma tam olarak ulaşmaması özellikle öğrenci, çalışan ve şehir dışından gelenler için büyük bir külfet durumuna gelmektedir. A3 Rent A Car olarak biz bunların farkındayız.  Full kaskolu araçlarımız ile size tam güven vermeyi amaçlıyoruz.

 

İstanbul Avcılar rent a car, araçlarımızın kiralama işlemlerini yapmak üzere sizi bekliyor olacağız. A3 Rent A Car size kaliteli bir  hizmet sunuyoruz. En iyi araba kiralama hizmeti ayrıcalığını hissedin.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.