• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
765 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ağcabal Emlak
  • ADRES: MERKEZ MAH. MEVLANA CAD. NO:8 ARNAVUTKÖY / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 597 3177
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

 Ağcabal Emlak ve Gayrimenkul, İstanbul emlak sektöründe uzun yıllardır var olmamız ve hizmet vermemiz kalitemizi doğrudan etkilemiştir. Bizler profesyonelliğimiz sayesinde müşterilerimiz için en doğru yatırımları en doğru zamanlarda gerçekleştirmelerini sağlıyoruz. Özellikle alanlarında uzman ve tanınmış bir ekiple çalışmamız her zaman güvenilirliğimizi arttırdı ve daha geniş kitlelere hizmet vermemizi sağladı.

 

Ağcabal emlak da müşterilerimizin memnuniyetini ve mutluluğunu sağladıkça daha çok çalışıyor ve kendimizi geliştiriyoruz. Sektörde önde gelen ve adı bilinmiş güvenilir bir emlak danışmanlığı şirketi olmak için çabalıyoruz. Bunu da büyük ölçüde başarmış bir firma olarak her zaman yanınızdayız.

 

Ağcabal Emlak olarak hedefimiz deneyimimiz ve profesyonelliğimiz ile siz değerli müşterilerimize her zaman hak ettiği hizmeti sunmak. Firmamız her zaman gösterdiği çalışma azmi ile her geçen gün büyümüş ve gelişmiştir. Çalışmalarını her zaman müşteri memnuniyeti ve güven ilkeleri temeline alması hizmetlerimizin kalitesi açısından çok önemlidir.Bizler sadece müşteri odaklı çalışıyor ve onların istek ve taleplerini doğru tespit edip doğru gayrimenkullere yönlendirmek amacıyla hizmet veriyoruz.

 

Ağcabal emlak; Sizler de kalite ve güvenilirlik arıyorsanız en doğru emlak ve gayrimenkul danışmanlığı şirketindesiniz. İstanbul emlak olarak bize güvenebilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.