• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

Air Rent a Car Kiralama Hizmetleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,186 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: AİR RENT A CAR
  • ADRES: Sıddıklar İş Merkezi Ankara Asfaltı 105 Evler Halk Sokak No:56 Kozyatağı Erenköy-İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 444 7900
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Air Rent a Car kuruluş yılı 2011 den beri siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermenin mutluluğu içerisindeyiz. Ve İstanbul oto kiralama da daha da ileriye giderek hizmet vermenin heyecanı içerisindedir.  Firmamızdan haftalık aylık yıllık zaman dilimleri seçeneklerinden biriyle kiralama yapabilirsiniz. Online hizmetimizden faydalanarak istenilen tarih ve saatte araç kiralama hizmetimizi en güvenilir ve sağlam şekilde sunuyoruz. Kayseri araba kiralama, Sivas araba kiralama ve İstanbul araba kiralama keyfini bizle yaşayın.

 

Air rent a car gerek kurumsal gerekse bireysel olan müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız. Yükümlülüklerimizi yerine getirirken ne kadar önemli bir hizmet yaptığının bilinci içinde hizmet sunmamızı sağlıyor. Araba kiralama hizmetlerini tek bir konsepte toplayan firmamız ilk gün ki araç filomuzla kaskolu ve sigortalı araçlarımızla geniş ve çeşitli araç seçeneklerimizle siz değerli müşterilerimize büyük ayrıcalık hizmetleri sunuyor.

 

Özel günlerde Ramazan bayramı, Kurban bayramı ve doğum günü gibi özel hissedeceğiniz günlerde fırsatlarımız ile sizlere kolaylık sağlamayı amaçlamaktayız. Kayseri araba kiralama , Sivas araba kiralama hizmetlerimiz için bize ulaşabilirsiniz.

 

Müşterilerimizin taleplerini en uygun şekilde yerine getirerek sektördeki yerimizi farklılığımızla ortaya çıkmaktayız. Çalıştığımız referans firmalarla daha büyük ortaklıklar kurup hizmetlerimizde sıfır kusur vizyonu amaçlayarak gelişmemizi ve hizmetimizi dahada ileriye taşımayı biz kendimize borç edindik.

 

Firmamızı online takip ederek sunmuş olduğumuz kampanyalardan haberdar olun ve hizmetlerimizden faydalanın.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.