• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,081 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Albayrak Oto Kiralama
  • ADRES: Arnavutköy Merkez Mahallesi, Genç Osman Cd., 34275 Arnavutköy/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 597 0540
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Albayrak Oto Kiralamaİstanbul kiralık araç ihtiyacını Arnavutköy’de bulunan ucuz araç kiralama ofisimiz ile karşılamayı kendimize misyon edindik. 1995 yılından bu yana hem kişilere hem de kurumlara İstanbul arnavutköy kiralık araç pazarının kapılarını açtık. Araç filomuzda her türlü marka ve modelde kiralık araçlarımız bulunmaktadır. 1000’i aşkın kiralık oto seçeneğimiz firmamız tarafından güvenli seyahat temini ile sağlanmaktadır.

 

İstanbul Arnavutköy kiralık araç envanterleri göz önünde tutulduğunda bu piyasada büyük bir dilimle var olduğumuz kuşkusuz belli olmaktadır. İstanbul Arnavutköy‘deki çoğu kiralık araç firmalarının aksine Albayrak Oto Kiralama acil durum zamanları için ekiplerle birlikte çalışmakta ve araç kiralamanın en ufak zorluklarının bile kalmasını engellemektedir.

 

 Albayrak Oto Kiralama olarak kurumsallık kazanan araç kiralama firması olarak kendimiz için kiralık araçlarda nasıl konfor ve güven arıyorsak aynı şekilde sizler için de bu kıstasları düşünmekteyiz. Bizi İstanbul ve özellikle Arnavutköy’deki meslektaşlarımızdan ayıran en önemli özelliğimiz kiralık araçlarımızda farklı bir dünyada olduğunuzu hissettirmektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.