• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
655 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Altan Lojistik Dağıtım
  • ADRES: Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cad. Tekstilkent B-13 Blok No:40 Esenler – İSTANBUL Türkiye
  • TELEFON: 0 (212) 438 2791
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Altan Lojistik Dağıtım  Nakliyat Ltd. Şti İstanbul – Esenler

İstanbul-Esenler de hizmet veren bir Lojistik firmasıdır. Ulaştırma Bakanlığının vermiş olduğu yetki belgesi sayesinde şehir içi ve dışı nakliye olmak üzere uzman çalışanlar ile güvenilir sağlam bir şekilde hizmetinize sunulmaktadır. Altan Lojistik Dağıtım Nakliyat yıllardır bu hizmeti en layıkıyla yapıp her vatandaşımızın memnuniyetini kazanmış bir şirkettir. Esenler nakliyat firmaları ; Ev eşyası depolama, ofis malzemeleri depolama, fabrika atölye malzemeleri depolama, antika eşya taşıma hizmeti sunmaktayız.

1 12 adet Tır

76 adet Kamyon

62 adet Kırkayak Kamyondan oluşan 250 araç ile hizmet vermekteyiz.

Hem uygun hem de hesaplı güvenilir temiz ince işçiliğin tam adresi her türlü faaliyetlerimizde önceliğimiz güven ve müşterilerimizin gönül rahatlığı ve güler yüzlü personeller ile hizmete devam etmekteyiz.

 

Altan Lojistik Dağıtım Nakliyat; Her türlü canlı hayvan,eşyalarınız,tekstil malzemeleri hızlı duraksamadan gönderilecek taze sebze meyve vesaire tek binek araç ve ya kamyonet taşıması, ofis bölümleri, üretim bölümleri, teçhizat ve ekipmanları, gibi ve daha aklınıza gelecek her türlü nakliyatı yapmaktadır. Ayrıca ürün eşya depolama, ev eşyası depolama, ofis malzemeleri depolama, fabrika atölye malzemeleri depolama ve benzeri grup eşyaların, malzemelerin depolanması hizmetleri verilmektedir.

 

Altan Lojistik Dağıtım Nakliyat Adres: Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cad. Tekstilkent B-13 Blok No:40 Esenler – İSTANBUL Türkiye

Telefon: +90 (212) 438 27 91

Faks: +90 (212) 438 27 92

Email: bilgi@altanlojistik.com.tr

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.