• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

Arzum Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,139 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Arzum Emlak
  • ADRES: merkez mah. fırın sokak no:29 Avcılar/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 509 0085
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

2003 den beri hizmet veren misyon ve vizyon sahibi olan firmamız Avcılar yoğunlukta olmakla İstanbul’un hemen her yerinde  Arzum Emlak ve gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Yılların verdiği tecrübe ve müşterilerimizin bize olan güvenleri ile İstanbul emlak sektöründe saygın bir yer edindik. Bizim için Önemli olan müşteri memnuniyetini sağlamak. Her yaptığımız pazarlamada müşterilerimize zaman ve kazanç sağlamayı amaçlıyoruz. Bizim tek güvencemiz müşterilerimizin referansları olmuştur.

 

Arzum Emlak ve gayrimenkul danışmanlık olarak geniş portföyümüzde ev,konut, apartman, daire, iş yeri, arsa ve araziler bulunmaktadır. Her türlü gereksinimlerinize uygun olanı en kısa sürede bulacağınızın garantisini veriyoruz. Eğitimli ve sertifikalı danışmanlarımız sizinle birebir ilgileneceklerdir.

 

Emlak sektörünün gerektirdiği profesyonel iş anlayışıyla teknolojik gelişimlere ayak uydurarak sizlere daha kaliteli hizmet sunmaktayız. Bizimle iş yapmak için çağrı merkezimizi arayabilir ya da Avcılar emlak ofisimize gelerek yüz yüze sohbet eşliğinde, çay ikramlarımız ile görüşebilirsiniz. Ayrıca Web sitemizden de güncel gayrimenkullerimizi de bulabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.