• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
730 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Uysal Nakliyat
  • ADRES: Uysal Nakliyat Ltd. Şti. Evden Eve Depolama Maden Mahallesi, 34000 Sarıyer/İstanbul
  • TELEFON: 0 (850) 346 5868
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Beykoz evden eve nakliye de kaliteli taşınmak mı istiyorsunuz? İşinizi şansa bırakmayın ve mutlaka bize ulaşın. Uysal Nakliyat olarak, Asansörlü taşımacılık, istanbul nakliye firmaları arasında en iyisi olmaya çalışmaktayız. Neden mi; Biz uzun yıllardır Beykoz’da güvenli taşımacılık yapmaktayız ve bu bölgede oldukça tanınan bir firmayız. Kısaca bu bölgede nakliye işlemini bizden daha iyi yapan firma bulamazsınız. Bu konuda iddialıyız çünkü çalıştığımız ve içinde bulunduğumuz sektörü biliyoruz. Sektörde halen battaniyeli ve özensiz taşımacılık yapan firmalar bulunmakta. Uysal Nakliyat; Sizlerin ihtiyaçlarını ve taleplerini yakından takip ediyor sürekli gelişim içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biz firma olarak gelişen teknolojinin farkındayız ve gerisinde kalamamak ve hatta ilerisine geçmek için çabalamaktayız.

 

Nakliye işlemlerimizde son sistem asansörlü taşımacılık teknolojisinden yararlanmaktayız. Uysal Nakliyat; Müşterilerimizden ve çalıştığımız kişilerden de bu konuda son derece olumlu dönütler almaktayız. Asansörlü taşımacılık ile eşyalarınız son derece pratik ve hızlı bir şekilde taşınmakta ve eşyalarınıza gelebilecek her türlü hasar riskini minimuma indirmektedir.

 

Uysal Nakliyat; Sizler de eşyalarınıza önem veriyorsanız başak bir İstanbul nakliyat firmaları ile taşınmayı düşünmeyin..Hemen bize ulaşın..

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.