• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

Avcılar Erenler Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
833 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Erenler Emlak
  • ADRES: MERKEZ MAH. REŞİTPAŞA CAD. PINAR SK. NO:17/A AVCILAR / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 591 1134
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Avcılar Erenler Emlak Gayrimenkul, Hizmet sunduğumuz bölge içerisinde ev, arsa, iş yeri alım satım kiralama işlemlerinde sizlere yardımcı olabiliriz. Dilerseniz araştırmamızı istediğiniz bölgelerde emlak taraması yapabilir sizlere bilgi sunabiliriz. Hizmetlerimiz içerisinde en iyi yatırım desteği, Toki projeleri ve Emlak konut projeleri hakkında bilgi sunmak.

 

Bizlere talep ettiğiniz gayrimenkulün özelliklerini ilettiğinizde en doğru gayrimenkulleri sizler için listeleyebilir ve beğeninize sunabiliriz. Üstelik bu işlemleri gelişen teknolojiyi kullandığımızdan en kısa sürede halledebiliriz. Profesyonel ekibimizin tecrübelerinden faydalanabilir en doğru gayrimenkule en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Avcılar Erenler Emlak Gayrimenkul, bizlere ulaştığınız takdirde hayallerinizdeki eve kavuşmanız artık çok kolay. Bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Avcılar emlak ofisimize gelerek de taleplerinizi iletebilirsiniz.

 

Avcılar Erenler Emlak Gayrimenkul; İstanbul’un özellikle bu bölgesinde firmamızdan daha güvenilir emlak ve gayrimenkul danışmanlığı alabileceğinizi sanmıyoruz. Bu kadar iddialı olmamızın sebebi meslektaşlarımızın sunduğu kalitesiz danışmanlık hizmetleri. En iyi yatırım araçları konusunda tam destek sunmaktayız.

Siz de en profesyonel emlak danışmanlığı ve Toki projeleri ve Emlak konut projeleri hakkında bilgi için başka bir adrese uğramayın.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.