• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,261 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Köşk Emlak
  • ADRES: Denizköşkler Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. 196 Avcılar, İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 509 1213
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Avcılar Köşk Emlak, İstanbul Avcılar semtinde bulunan emlak ofisimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Emlak ve gayrimenkul hakkında her türlü ihtiyacınıza karşılık bulacağınız yegane firmalardan biriyiz. Biz Avcılar Emlak sektörüne girdiğimiz günden beri güven vererek ve dürüst bir şekilde işimizi yapmaktayız. Emlak konut projeleri hakkında bilgi edinimi. Daire satın almak gibi yatırım ihtiyaçlarınızı sağlıyoruz.

 

Avcılar Köşk Emlak, deneyimli ve yatırım alanında uzmanlaşmış eğitimli danışman ve yardımcı elemanlarımız ile sizlerin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktayız. Takım arkadaşlarımız sizlerin talepleri doğrultusunda araştırmalarını en hızlı ve en uygun şekilde tamamlayıp sizlere teknolojini sağladığı imkanları etkin bir şekilde kullanarak sunumlar yapmaktadır. Emlak konut projeleri için istanbul detaylı araştırma ve daire satın almak kiralamak çok kolaylaştırıyoruz.

 

Emlak ve gayrimenkul ürünlerimizi ihtiyacınıza göre ister satın alın ister kiralayınız. İsterseniz de mülklerinizin ücretsiz ekspertizini yapıp pazarlamasını da yaptırabilirsiniz. Uygun ve piyasa değerinde bulunan fiyatlandırmamız ile diğer emlak firmalarından bizim farkımızı gelip görebilirsiniz. Geniş emlak ve gayrimenkullerimiz arasından sizin ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılayacak en ideal olanı bulmanızda yardımcı olmamız için emlak ofisimize uğramalısınız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.