• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,275 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: SILAHANBEY OTOMOTİV İNŞAAT LTD.ŞTİ.
  • ADRES: İstoç OtoTicaret Merkezi Göztepe Mahallesi A4 Blok No:82 Bağcılar / İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 659 9981
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Yakın arkadaşlarınız ile yapacağınız çılgın seyahatler veya eşiniz, çocuklarınız ve evcil hayvan dostlarınızla çıkacağınız hafta sonu kaçamakları için bir telefon araması kadar uzağınızdayız. Ve hattın diğer ucunda olacak kadar yakınınızdayız. Biz kim miyiz? Bağcılar Sılahanbey Rent A Car. Biz Araç kiralama ailemiz tüm güzel anlarınızda sizlerleyiz. Ve mutluluklarınızda yanınızda olmak için destek vermekteyiz.

 

İstanbul Bağcılar araç kiralama sorunsalının ne kadar göz önünde ve aşikar olduğunun farkındayız. Sılahanbey Rent A Car, bilinçli bir düşünce yapısı ile araç kiralama konusunda arz ve talep dengesini sağlıyoruz. Bunun için varlığımızı sürdürüyor ve bu işi yaparken asla sıkılmıyoruz. Çünkü bizim işimiz insanla ve araçla. Bu iki önemli kalemin arasındaki bağ olmaktan ve iletişim kurmaktan yeterince mutluyuz. Firmamıza gelen müşterilerimiz ile verimli sohbetler yaparak ne tür bir araca ihtiyaçları olduğunu belirliyoruz ve bu doğrultularda ilerleyerek en net sonuçlara ulaşıyoruz.

 

Sılahanbey Rent A Car, dünden bugüne her zaman öncelik olarak sizlere uygun olan kiralık araçlarımızı seçmek olan görevimiz bugünden yarına da devam edecek ve sizleri kaliteli araç kiralama hizmetinin güzellikleri ile buluşturacaktır.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.