• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,256 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: YKB Filo Araç Kiralama
  • ADRES: Mahmutbey Mah. İstoç Toptancılar Cad. 3. Ada No: 122 Bağcılar / İstanbul
  • TELEFON: 444 2192
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Her şeyin karşılıklı olduğu şu son günlerde bizlerin yegane amacı sizlerin kaliteli ve ekstra konforlu bir sürüş keyfi yaşamanız olduğu için Bağcılar YKB Filo Araç Kiralama olarak başta Bağcılar araç kiralama ihtiyaçlarına yön vermek amacıyla hedeflerimize yeni ve güzellerini ekleyerek yolumuza devam etmekteyiz.

 

Ucuz araç kiralama filomuz sizler için günden güne gelişerek gereksinimlerinizi karşılamak istiyoruz. YKB Filo Araç Kiralama, verdiğimiz hizmetlerden biraz bahsetmek istiyoruz. En başta araçlarımızın güvenliğini her zaman ön planda tutarak bakım ve muayeneleri düzenli olarak kontrol edilmektedir. Daha sonra ise kasko ve trafik sigortaları yapılmaktadır. Geniş araç seçenekleri ile kiralık araç filomuzdan istediğiniz model ve sınıftan araçlarımızı gerekli işlemler yapıldıktan sonra ülke dışında da kullanabilirsiniz. Gerekli görüldüğü takdirde başka firmalarda bulunmayan araç giydirme işlemi de yapılmaktadır.

 

YKB Filo Araç Kiralama, deneyimli ekip arkadaşlarımız ile birlikte hizmet verdiğimiz Bağcılar araç kiralama firmamızda aklınıza takılan her türlü soru ve önerilerinizi dinlemekten memnuniyet duyacağımızı bilmenizi ister, görüşmek için sizleri ofisimize bekleriz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.