• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,948 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Aysev Oto Kiralama
  • ADRES: Bahçelievler Mah., Fevzi Çakmak Caddesi 37/D, 34180 Bahçelievler/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 441 4946
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1948 yılında çeşitli kiralama işlemlerinde başarılı olan Bahçelievler Aysev Oto Kiralama firmamız ilk olarak Muş ilimizde göze çarptı. İstanbul Bahçelievler oto kiralama pazarında emin adımlarla ilerlerken firmamızın internet sitesinde görselleri bulunan son model kiralık araçlarımız sizlerin beğenisine sunulmuştur. Daha sonralarda kendimizi ve firmamızı daha ileriye yükseltmek amacı içerisinde bir takım kreatif fikirlerle birlikte günden güne zirveye çıkarken bir merdiven basamağını daha gerimizde bırakmayı başarmış bulunmaktayız. Başarı odağımız sadece müşteri memnuniyetiyle kalmayıp, en yüksek konfor, kalite ve güven hissiyatını sağlamaktır.

 

Aysev Oto Kiralama, Çeşitli kampanya ve indirimlerimiz diğer muadil firmalara oranla daha uyguna gelmektedir. Böylelikle sizleri kaliteli ve ayrıcalıklı araç kiralama proseslerinde en kazançlı çıkan isim yapmaktayız. Kiralama koşullarımız sizlerin güvenliğini sınır alarak en kolay ve sorunsuz bir biçimde yapılası için planlanmıştır.

 

Aysev Oto Kiralama, Tüm öneri, istek ve arzularınız veya bilgi edinmek isterseniz sizleri İstanbul Bahçelievler’deki ofisimize bekliyoruz. Deneyimli ekip arkadaşlarımız ile araçlarımız hakkında bilgi alırken ihtiyacınıza en uygun kiralık araçlarımızı beğenilerinize sunmaktan gurur duyacağız.

 

Sizleri bekliyor olacağız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.