• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,163 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yeşil Oto Kiralama
  • ADRES: Bahçelievler Mahallesi, No:, Bahçelievler Mahallesi, Talat Paşa Caddesi No:18, 34180 İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 642 9999
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Yeşil Rent a Car, İstanbul’da faaliyet göstermeye başlayan Rent a car firmamız, araç kiralama işlemlerinin “ne kadar kolay” olduğunu göstermek için çeşitli alt yapılarımızı güçlendirerek en kaliteli hizmeti en uygun fiyata almanızı sağlayan tek kiralama firmasıyız. Kuruluşumuzdan bu yana teknolojinin tüm yapılarından faydalanmayı amaçlamış ve müşterilerimize en rahat ve kolay bir şekilde hizmet vermeyi amaçladık. Bu amacı 2018 yılında gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Başta Bahçelievler olmak üzere İstanbul araç kiralama firmaları arasında yerimizi sağlamlaştırdık ve adımızı duyurduk. Ucuz oto kiralama imkanları sunmaktayız.

 

Yeşil Rent a Car, Araç kiralamanın müşteriler için kaygı duyduğunu, ucuz oto kiralama firmalarına olan güven duygusunun çok az olduğunun bilincindeyiz. Gerek kiralama ve rezervasyon, gerek kiralama boyunca olan destek ve fiyat konusunda hep kaygı duyulduğunu biliyoruz.

 

Biz Yeşil rent a car olarak rezervasyonunuzdan aracı teslim edene kadar yanınızdayız, en uygun fiyat garantimiz ile hizmet vermekteyiz. Önceliğimiz siz sadece aracınız ile yolculuğunuzun keyfini sürün gerisini biz hallediyoruz. En kolay bir şekilde araç kiralama işlemleriniz için biz buradayız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.