• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

Benimaracım Rent a Car, Odak noktamız müşterilerimiz

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
709 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Benimaracım Rent a Car
  • ADRES: Maltepe Mah.Yılanlı Ayazma Yolu Cad. Zeytinburnu / İstanbul
  • TELEFON: 0 (549) 630 3444
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Rent a Car firması olarak uzun yıllardır hizmetinizde , yanınızdayız ve gelecekte de yanınızda olmaya ve sizlere hizmet sunmaya devam edeceğiz. İstanbul’un En iyi araç kiralama firması olarak Benimaracım rent a car, Zeytinburnu’nda hizmet vermekteyiz. Uygun fiyat kiralık araçlar ve havaalanı araç kiralama hizmetinizdeyiz.

 

Benimaracım Rent a Car, hem bireysel müşterilerimize hem de kurumsal müşterilerimize uygun fiyat kiralık araçlar mevcuttur. Özellikle kurumsal firmalara uygun fiyatlarla araç kiralama hizmeti sunmamız firmalar için avantajlı hale gelmiştir. Günümüzde pek çok firma artık araç almak yerine araç kiralayarak hizmet sunmakta ve maliyetlerini azaltmayı hedeflemektedir.

 

Ayrıca günümüzde uzun mesafeli seyahatlerin artması sonucunda havayolu taşımacılığı daha kullanılabilir bir ulaşım sektörü haline gelmişti. Buna bağlı olarak havaalanı araç kiralama ihtiyaçları artmıştır. Bizler de bu ihtiyaçları yakından takip ediyoruz ve sizlere havaalanlarında kolaylıkla araç kiralayabilmenizi sağlıyoruz. Havaalanı transfer hizmeti sunuyoruz.

 

Benimaracım Rent a Car, bizim firma olarak her zaman hedefimiz %100 müşteri memnuniyeti olmuştur. Bunu göz önünde bulundurarak ekibimizi ve araç filomuzu günden güne yeniliyoruz ve geliştiriyoruz. Biz firma olarak var olmamızın en büyük koşulunun sizlerin memnuniyeti olduğunun farkındayız. Bu amaçla tek odak noktamız sizlersiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.