• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,288 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Beşkaya Emlak
  • ADRES: Üniversite Mah. Mareşal Cad. Karadut Sokak No:51 Parseller - Avcılar / İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 423 8044
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Beşkaya Emlak ve Gayrimenkul, İstanbul emlak sektörüne başladığımız günden bu yana verdiğimiz hizmetler ile gelişim potansiyeli yüksek olan Avcılar olmak üzere çevre bölgelerde avcılar emlak ve gayrimenkul adına ne varsa birebir ilgilenen ve müşterilerimizin gereksinimlerini tamamlamaya çalışan ilkeli ve dürüst bir emlak firmasıyız. Gelişen ve değişen dünyamızda ki değişim ve gelişimleri yakından takip ederek emlak projeleri, emlak konutları ve potansiyel bölge analizleriyle müşterilerimize kazanç sağlayacak noktaları belirliyoruz ve bunları tercihlerine sunuyoruz.

 

Beşkaya Emlak ve Gayrimenkul, ihtiyaçlarınıza uygun en iyi cevapları vermeye çalışıyoruz. Her türlü gereksinim ve sorularınıza emlak ve gayrimenkul alanında uzmanlaşmış tecrübeli profesyonel emlak danışmanları sizlerle koşulsuz ilgilenecektir. Ve samimi bir şekilde sizinle ilgileneceklerdir. Emlak projeleri, emlak konutları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Geniş ürün yelpazemizde konut, ev, arsa, ofis, iş yeri, fabrika, arazi ve benzeri gayrimenkulleri bulabilirsiniz. Mülklerinizi en iyi şekilde inceleyip, ekspertiz sonuçlarıyla planlama sonrası pazarlamasını yapmaktayız. Sizlerin de hayalindeki yatırımı gerçeğe dönüştürmek için Beşkaya Emlak olarak Avcılar emlak ofisimize bekleriz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.