• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,474 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Cadde Rent A Car
  • ADRES: Merkez Mah., Marmara Cad. Şamlı Sok. Yıldızlar İş Hanı No:23 D:16, 34310 Avcılar/İstanbul
  • TELEFON: 0 (532) 153 0227
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Cadde Rent a Car samimi ve güler yüzlü çalışanları ile birlikte İstanbul Avcılar’daki yerinde oto kiralama pazarında yer edinmiştir. Ve iyice sağlamlaştırarak İstanbul oto kiralama sektöründeki diğer firmalara ben de buradayım diyerek bu sektördeki varlığını yeterince belli etmiştir.

 

İstanbul Avcılar Araç Kiralama sektöründe güçlü rakiplerinden başarıyla sıyrılmıştır. Ve her türlü Avcılar araç kiralama işini titizlikle yapmaktadır. Bu titizlik Cadde Rent a Car müşterilerinin geri dönüş yaparak teşekkürlerini sunmuş. Ve memnuniyetlerini belirtmesi ile İstanbul Avcılar Araç Kiralama hizmetinde ilk sırada yer almasını sağlamıştır.

 

Cadde Rent a Car müşterileri için araç temin ederken araçların her türlü bakım ve onarım işlemlerini tamamlar. Bu süreçleri vakit geçirmeden tam zamanında ve tam yerinde yaparak sizin sadece günlük yaşamınızı kolaylaştırmayı hedefler. Bu güvenilir hizmetin yanı sıra müşterilerinin özel günleri için en şık ve en modern araçlarını da sizlerin kalitesini arttırmak için elit sürüş keyfinizi amaçlar.

 

Sizlerde İstanbul Avcılar‘da yer alan rent a car hizmetlerinden yararlanmak isterseniz Cadde Rent a Car ailesine bir uğrayın ve kaliteli hizmeti sonuna kadar yaşayın.

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.