• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
713 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Carline Rent a Car
  • ADRES: Abdurrahman Nafız Gürman Mh.Kınalıtepe Sk. No 41 Kat 3
  • TELEFON: 0 (212) 555 9335
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Firma olarak Carline Rent a Car sektörüne adım atma yılımız 2006’dır. Sektöre girdiğimiz tarih önemlidir çünkü sektöre girdiğimiz tarihten itibaren geçen sürede kazandığımız tecrübeler ve geliştirdiğimiz kiralık araç filomuz sunduğumuz hizmetlerin temelini oluşturmaktadır. Sizler için en uygun hizmeti en kısa sürede verebilmek için araçlarımız her daim hazır bekletilmektedir. Araçlarımız taleplerinize ve özel isteklerinize uygun olarak her daim hizmetinizdedir.

 

Firmamızın Carline Rent A Car sektöründe fark yaratmasının ve her zaman önde olmasının bir çok sebebi bulunmaktadır. Bunların başında müşteri odaklı çalışmamız gelir. Bizler sunduğumuz hizmetlerde asıl olan şeyin ve üzerinde durulması gereken noktanın müşteri memnuniyeti olduğunun farkındayız. Bu amaçla araç filomuzu genişletiyoruz. Bugün bünyemizde bulunan 250 kiralık araç ile yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. İstanbul araç kiralama firmaları içerisinde kendimizin farklı olduğumuzu biliyoruz. Carline Rent a Car size ayrıcalıklı bir kiralama hizmeti sunuyoruz.

 

Carline Group olarak diğer artılarımızı şöyle sıralayabiliriz;

Üstün kalite standartlarımız,güçlü finansman yapımız…

İstanbul ‘un tüm bölgelerine yayılmış hizmet ağımızla da diğer firmalara oranla daha geniş çalışma alanlarına sahip olmamız…

Sizler de kusursuz araç kiralama firmasıyla çalışmak istiyorsanız daha fazla araştırma yapmanıza gerek yok. Doğru adrestesiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.