• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,255 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: CİCİ OTO KİRALAMA
  • ADRES: Merkez Mahallesi, No:10/, Marmara Cd. No:20, 34310 Avcılar/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 509 0377
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Cici oto kiralama, metropol şehir İstanbul’da yaklaşık yedi senedir, son sürat büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Cici rent a car şirketimiz, sizlere daha yakın olabilmek için merkezi yerleşke olan Avcılar’da öncelikle hızlı hizmetler sunmaktayız. Bu hızlı hizmet ne anlama mı geliyor? Hemen açıklayalım. Örneğin, bir hastanızı bir şehirden başka bir şehre sarsmadan götürmek  istiyorsunuz, bunun için yapmanız gereken yegane şey bizi aramak olacaktır. Cici oto kiralama olarak iddia ediyoruz! İstanbul’da Avcılar araba kiralama olarak kendi firmamız olduğu için değil gerçekten kaliteli işler yaptığımız için bu sözleri söylüyoruz.

 

Cici oto kiralama olarak gelin sizlere biraz da hizmetlerimizden bahsedelim. Taşeron firmaya ait hiçbir kiralık aracımız bulunmamaktadır. Rent a car tüm araçlar firmamıza aittir. Bu ne demek biraz açalım. Bütün araçlarımızın bakımları ile kendimiz bizzat ilgilenmekte ve alakadar olmaktayız.

 

Sevgililer günü, düğün, nişan ve aklınıza gelebilecek daha nice özel günleriniz için sizlere gösterebileceğimiz çeşitli araçlarımız filomuzda bulunmaktadır. Bu tatlı günler için ihtiyacınız olan araçlara Avcılar araba kiralama firmamızın sitesinden ulaşabilir ve tercihlerinizi Cici oto kiralama da yapabilirsiniz.

 

İyi günler dileriz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.