• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,085 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Class Oto Kiralama
  • ADRES: Marmara Cad. şamlı sok. Ergül Çakıcı iş Mrk. no:27/28, 34000 Avcılar/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 509 3160
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Class oto kiralama olarak sizleri en iyi deneyimi, en kaliteli seyahati sağlamak için. Uzun yıllar deneyimlerimiz ile sizler için gelişmeye ve büyümeye devam etmeyiz. Biz Avcılar rent a car firmaları içerisinde farkımızı ve tarzımı en iyi şekilde yansıtmaktayız. En iyi oto kiralama olmanın gurur ve mutluluğu siz önemli müşterilerimize borçluyuz. Önceliğimizin sizin konforunuz ve sağlığınız için olduğunu bilmekten yana olduğumuzu bilmenizi. Ve ona göre araç kiralama işleriniz için bize uğramanızı, doğru adreste olduğunuzu bilmenizi istemekteyiz.

 

Araç kiralama denilince aklınızdaki tüm soru işaretlerine cevap bulacağınıza, şüphelerinizi giderecek iç rahatlığı ile en iyi oto kiralama hizmetini alacağınıza emin olmanızı gönül rahatlığı ile sağlayacağımızı bilmenizi istiyoruz. Araç filomuz ile uzun, kısa süreli paketlerimiz ile üç farklı segmentte olan araçlarımız ile İstanbul araç kiralama firmaları içinde en iyiyi, en iyi fiyatı bulacağınızdan eminiz.

 

Eğer sizde oto kiralama ihtiyacınızı gidermenin en iyi yolunu artık biliyorsunuz. Class oto kiralama olarak müşterilerimize first class bir hizmet sunmayı başarmış bir Avcılar rent a car firmaları olarak sizleri de Avcılar ofisimize bekliyoruz, gelemeyecek durumunda olursanız bir telefon kadar uzağınızdayız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.