• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
540 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Çukurova Nakliyat
  • ADRES: Kayışdağı Yolu Çiftlik Sokak No:10/A İçerenköy/İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 498 7076
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Çukurova Nakliyat; Evden eve nakliyat zorlu bir iş sektörüdür. Bu belirli bir süreç gerektirir ve çok aşamalıdır. Zorludur ve yorucudur. Fakat bizimle çalıştığınız sürece bunların sorun olmadığını ve en pratik nasıl gerçekleştiğini görecesiniz. Avcılar evden eve nakliyat firmaları araştırırken en gözünüze çarpacak firma olacağımızdan eminiz. Uygun fiyatlı nakliyat işlemleriniz için bize danışınız.

 

Çukurova nakliye Uzman ekibimizle nakliye dert olmaktan çıkarak bir zevke dönüşmektedir. Sizlere düşen sadece eşyalarınızın taşınmasına karar vermek ve bize ulaşmak gerisiniz biz hallediyoruz. Siz de mutlu bir şekilde yeni evlerinize yerleşiyorsunuz.

 

Nakliye işlemleri öncesinde eşyalarınızın güvenliği için olası tüm riskler hesaplanır. Hesaplanan riskler doğrultusunda planlama yapılır ve nakliye gerçekleştirilir. Çukurova Nakliyat Biz tüm bu işlemlerin tek tek her aşamasını özenle izliyor planlıyoruz. Hepsi ayrı titizlikle ve doğru zamanlamayla gerçekleştiriyoruz.

 

Nakliye işlemlerimizi uygun olan binalara asansörlü olarak gerçekleştiriyoruz. Çukurova Nakliyat  Bu da son teknolojiye uygun, güvenilir, pratik bir yöntemdir. Sektörde bu teknolojiye ulaşamamış bir çok firma vardır ve bu da bizim diğer sektörlerden sıyrılmamızı sağlamaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.