• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
602 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Denge Nakliyat
  • ADRES: Kemalpaşa Mah. 20/4 Sk. No:21 Bağcılar / İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 432 6535
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Denge Evden Eve Nakliyat

Denge Nakliyat 2005 yılında Bağcılar’da hizmete açılmıştır. 2005 yılından bu yana siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda çalışan isteklerini yerine getiren %100 memnuniyeti vizyon olarak benimseyen ve çalışan bir nakliyat şirketidir. İstanbul evden eve taşımacılık; Eşya listesi, Eşya ambalajı, Nakliyat servisi gibi hizmetlerimiz vardır.

 

Taşımacılıkta en önemli 3 unsur olarak gördüğümüz öncelik güven, kalite ve en sonda fiyat olarak bu 3 unsurun üstünde durup çalışıyoruz. Uzman ve profesyonel çalışanlarımız ile en iyi hizmeti sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

 

İstanbul evden eve taşımacılık konusunda zirvede bulunmamız işimizde gösterdiğimiz özen ve sizin istekleriniz göre çalışmamızdır. Nakliyat işinde yenilikçi, yaratıcı çözümlerle evden eve nakliyatta en yeni teknoloji gelişmelerini yakından takip ederek müşterilerimizin isteklerini en üst seviyede karşılamak amacımız olmuştur. Denge Nakliyat Hizmetleri;

 

Eşya Listesi: Eşyalarınızın listesini çıkararak taşıma öncesi ve sonrası eksik olan bir şey varsa ya da hasarlara karşı önlem alıyoruz.

Eşya Ambalajı: En önemli unsur ambalajdır. Burada kullandınız malzemeler çok önemlidir, buna göre hareket ediyor ve eşyalarınıza uygun ambalajlama yapıyoruz.

Nakliyat Servisi: İster şehirler arası ister şehiriçi taşımacılıkta sizlere sunduğumuz ücretsiz expertiz hizmeti sunarak fazla para verme sorunlarından kurtarıyoruz ve uygun hızlı servis sayesinde evden eve nakliye işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.