• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,238 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Dikmen Otomotiv
  • ADRES: Saadetdere Mahallesi Otoport AVM Torium Avm Yanı Avcılar / İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 673 3495
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

İstanbul Avcılar rent a car olmak üzere çevre semtlerde de hizmet vermekte olan Dikmen Otomotiv Araç Kiralama olarak uzun yılların otomotiv alanında uzman ismi ile araç kiralama hizmetleri vermekteyiz. Araç kiralama işi köklü ve saygınlık isteyen bir iştir, biz bunu tecrübelerimizden yola çıkarak siz değerli müşterilerimizin güveniyle başarmaktayız. Otomotiv ve rent a car sektörlerinin birbirini destekleyen temelde aynı işlemdir. Önemli olan bakımlı ve temiz araçları satmak veya kiralamaktır.  Uygun oto kiralama işlemleri önceliklidir.

 

Dikmen Otomotiv Araç Kiralama, biz bu sektöre çekirdekten gelme tabiri ile yapmaktayız önceliklerimiz saygınlık ve ismimizi duyurmaktır. Bunu başarmış olmanın yanı sıra müşterilerimizin referansları ile de daha da büyüyen bir kuruluş olmayı başardık. Sizlerinde araç ihtiyaçlarınızda yakın bir dostunuzdan yardım etmemize izin veriniz. Diğer başka uygun oto kiralama firmalarımızdan farkımızı görmenizi sağlayalım. Referanslarımızdan ne kadar kaliteli işlemler yaptığımızı görüp fark edebilirsiniz.

 

Her türlü araç kiralama işlemlerinizde sizin yanınızda olduğumuzu, bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmenizi ve avcılar araç kiralama firması olarak her zaman ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.