• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,212 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Eleven Global
  • ADRES: Göztepe Mahallesi Batışehir sitesi No:10 K3 Blok Ofis Kat:18 No:74 Bağcılar İstanbul Bağcılar / İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 801 3413
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Eleven Global Araç Kiralama, İstanbul Bağcılar araç kiralama kuruluşumuz lüks ve konforu uygun fiyata sunma politikası ile kurulmuştur. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti kiralama işlemlerinin başından sonuna kadar rahat bir şekilde gerçekleştirmek adına yapıyoruz. Müşteri temsilcilerimiz kiralık araçlarımız ile sizi istediğiniz yerden alıp istediğiniz yerde bırakmak üzere bırakmaktadır. Sizleri evrak işlemleri gibi ofislere getirip uğraştırmadan yapılmaktadır. Şoförlü araç kiralama ve şoförsüz araç kiralama imkanları sunmaktadır.

 

Şoförlü araç kiralama yada şoförsüz araç kiralama işlemi yapabilirsiniz. Şoförlü kiralık araçlarımızda her türlü donanım ve konfor sağlanmakta olup, en az 2 lisan bilen deneyimli şoförlerimiz ile ultra rahat bir yolculuk çıkarmanız için çalışıyoruz.

 

Eleven Global Araç Kiralama, Hava alanları transferi de gelişinizden dönüşünüze kadar konforunuzu sağlamaktayız. Konferans, düğün, balo, misafir ve tüm gezi seyehatlarınız gibi ihtiyaçlarınızda  her zaman uygun fiyatlarımız ile yanınızdayız.

 

Kısa veya uzun vadeli kiralama işlemlerinizi yapabilir, lüks, ekonomik ve ticari araçlarımızdan seçebilir, her türlü kiralık araç ihtiyaçlarınız da Eleven Global A.Ş olarak buradayız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.