• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,643 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Emniyet Oto Kiralama
  • ADRES: Firuzköy Mahallesi, Firuzköy Blv. No:24, 34325 Avcılar/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 428 3966
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Emniye oto kiralama, ismimizin her zaman arkasında durarak İstanbul Avcılar araç kiralama sektöründe tüm koşullarda bile sürekli en emniyetli olmayı kendimize misyon edinerek çıktığımız bu yolda her tür gereksinime uygun fiyat araba filomuzla karşınızdayız. Emniyet Oto Kiralama sizlere huzur içinde araç kullanmayı temin eder çünkü tüm kiralık araçlarımızın servis ve bakımları düzenli periyotlar ile kontrol edilmekte ve onarımları yapılmaktadır. Firmamızda ucuz araba kiralama , uygun fiyat araba kiralama ve vip araba kiralama hizmetleri sunulmaktadır.

 

İstanbul Avcılar araç kiralama görevimiz günler boyu gelişerek güvenilir hizmet sınırlarını maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kiralık araçlarımızı günlük alabileceğiniz gibi daha uzun süreler de kullanabilirsiniz. Doğum günü, bayramlar ve evlilik gibi özel günleriniz için ise vip araba kiralama modellerimiz de hizmetinize sunulacaktır.

 

Herkes için uygun fiyatlı ve kaliteli kiralık araçlarımız İstanbul Avcılar Emniyet Oto Kiralama ofisimizde sizlere sunulmak üzere hazır bekletilmektedir. Alanında yetkin çalışma arkadaşlarımız ile kiralık araç ihtiyaçlarınızı gidermek isterseniz sizler ofisimizde ağırlamaktan memnun olacağız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.