• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,148 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: EZEL Motors
  • ADRES: TURGUT ÖZAL MH, TONGUÇBABA CADDESİ, NO:21 TORİUM EVLERİ, AVCILAR/İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (536) 490 3232
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

2010 yılının başından itibaren araç kiralama hususunda adım atmaya başlamıştır. Firmamız İstanbul Avcılar oto kiralama alanında günbegün kendisini geliştirerek yoluna devam etmektedir. Ezel Motors Oto Kiralama kiralık araç temin etmenin güvencesini bu alandaki bilgi birikimine dayandırarak bu günlere kadar ulaştırmayı başarabilmiş bir firmadır.

 

Kiralık araçlarımızla birlikte çocuklarınızın güvenli seyahati için bebek koltuğu bulunmaktadır. Ayrıca elit misafirlerinizi karşılamanız için vip model kiralık araçlarımız sizlere hizmet edebilmek adına bünyemizde yer almaktadır. Ezel motors oto kiralama Herhangi bir kaza durumunda ise mevcuttaki kiralık aracınızı alıp yeni bir kiralık araç temin etmekteyiz. Aynı zamanda değerli vaktinizi boş yere harcamamanız için hgs ve ogs sistemlerinde de kolaylık sağlamaktayız.

 

İstanbul Avcılar araç kiralama ofisimizde sizleri sevdiklerinize en kestirme ve en güvenli şekilde ulaştırabilmek için kiralık araçlarımızda navigasyon sistemleri koymaktayız. Bu sayede kiralık araçlarımıza olan güveninizin boşa çıkmayacağını bir kez daha gözler önüne sereceğiz. Bu yüzdendir ki kiralık araç ihtiyaçlarınız için her zaman bizi tercih etmelisiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.