• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,270 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Favori Rent A Car
  • ADRES: Merkez Mahallesi, Marmara Cad. & Şamlı Sokak Yıldızlar İş Merk. D:16, 34325 Avcılar/İstanbul
  • TELEFON: 0 (532) 327 4678
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Her şeyi bekliyoruz, bekletiyoruz. İnsan olarak beklediğimiz ve beklettiğimiz değerleri dikkate alarak bu hizmeti düşledik. Favori Rent a Car, Avrupa Yakası araç kiralama talepleri doğrultusunda işimizi saygıyla yapmaya devam ediyoruz. Bu sektörün içinde olup yola çıkmayan yoktur herhalde. Bizler de öncelikle kendi araçlarımızla yolculuklara çıkıyoruz. Yeri gelince mola veriyor ve yolumuzdaki kuşlara bakıyoruz. Favori Rent A Car, ve bu seyahatlerde yolda kalan kiralık araçları görünce işimizi ne kadar da itinalı yaptığımızı görüp bir kez daha gururla koltuğumuza yaslanıyoruz.

 

İstanbul Avcılar rent a car bölgesinde başka türlü bir hizmet veriyoruz. Hiç bir zaman rakiplerimizle aynı hizmeti vermiyoruz. İşimizi asla ve asla yarım yapmıyoruz. Bir piyanist için tuşlara basarken duyduğu hazzı bizler sizlerden olumlu dönütler alırken yaşıyor ve kendimizi müziğin ritmine bırakıyoruz.

 

Siz kıymetli müşterilerimiz de sadece bir uygun araç kiralamak değil huzurlu ve mutluluk dolu bir sürüş keyfi yaşamak istiyorsanız bizler her zaman sizleri ağırlamaktan ve hoş sohbetler etmekten yeterince hatta fazlasıyla mutluluk duyacağız.

 

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.