• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,189 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ferhat Rent a Car
  • ADRES: Merkez Mahallesi, Reşitpaşa Caddesi 55/27, 34310 İstanbul
  • TELEFON: 0 (530) 287 2972
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Ferhat Rent a Car değişim ve gelişim gösteren İstanbul avcılar da bulunmaktadır. İlk kurulduğumuz günden bu güne İstanbul araç kiralama firmaları içerisinde sektöründe öncü ve kendini geliştiren bir yol katettik. Ve müşterilerimizi daha memnun etmek için ticari boyutundan bakmayıp, müşterilerimizin yerine kendimizi koyarak iletişimimizi ve iş anlayışı o şekilde yapılandırdık.

 

Araç kiralama firması olmak, can taşımak, sorumluluk almak demek. Araçlarımızın her hangi bakımının yapılmadan lastiklerin frenlerin vs her hangi kazaya sebebiyet verebilecek şeylerin kontrolünü araç teslim etmeden ve teslim aldıktan sonra yapmaktayız. Ferhat Rent a Car olarak sizlere ayrıcalıklı hizmet sunmaktayız. Kaliteli rent a car hizmeti için bize uğrayın.

 

Ferhat Rent a Car, Müşterilerimizin mutlak sorunlarını seyahat sırasında çözüm odaklı ilgileniyor ve olabilecek her hangi bir kaza sırasında araçlarımızın rent a car kaskosu ile müşterilerimizi maddi anlamda korumayı amaçlamaktayız. Olası bir sorunda 7/24 yanınızda olmaktan gurur ve mutluluk duyarız.

 

Her bütçeye ve her ihtiyaca uygun araçlarımız ile siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına karşılık verebileceğimizden eminiz. Eğer sizinde kiralık araca ihtiyacınız var ise doğru adrese geldiniz demektir. Ferhat Rent a Car  olarak sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.