• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,155 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: GARANTİ RENT A CAR
  • ADRES: Marmara cad. yusufçavuş iş mrkz. kat:2 no:29\41 Avcılar/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 420 0724
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Avcılar Araç kiralama işlemi günümüz şartlarında çok meşe-katlı bir iştir. Gerek araç kiralayan için, gerek araç kiralatan için son derece zor ve sorumluluk gerektiriyor. Mutlaka iki tarafında haklarını güvenceye alacak argümanların bulunması şarttır. Biz Garanti rent a car olarak müşterilerimizin ve bizlerin karşılıklı olarak, avcılar araç kiralama işlemlerini garanti altına almaktayız. Uzun yılların verdiği tecrübe ve güvenle, İstanbul araç kiralama sektöründe öncül olmayı ilk günden beri hedef koyduk.

 

Bunu sağlamak için kendi adımıza çok fazla sorumluluk ve fedakarlıkta bulunmayı bilmekteyiz. araç kiralama işlemlerinizi sözleşmelerimiz ile güvenli aklınızda araç, ücret konusunda sorun kalmadan rahat ve konforlu bir sürüş sağlamanızı temenni ediyoruz.

 

Garanti rent a car ürün yelpazemizde her türlü aracı, her keseye uygun kiralık araçları bulabilir, kısa ve uzun vadeli olarak araba kiralama işlemi yapmaktayız. Bize gelip memnun olmadan gitmeniz mümkün değildir. Kiralık  araçlarımızın kaskoları, bakımları ve temizliği eksiksiz yapılıp size kiralama süresince de hizmetlerimizle devam etmektedir.

 

Garanti rent a car  araç kiralama işlemlerinizde sizin yanınızda olduğumuzu sadece ticari olarak değil, memnuniyet garantili araçlarımız ile sizleri İstanbul Avcılar Rent a car şubemize beklemekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.