• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
476 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Günhan Nakliyat
  • ADRES: karslı ahmet cd no 88 kat 1 daire 10
  • TELEFON: 0 (216) 576 8560
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetimizde Günhan Nakliyat olarak;yılların bize vermiş olduğu tecrübe, elemanlarımızın profesyonelliği ve çalışkanlığı ile her geçen gün kendini geliştirip, büyütüp daha iyi hizmet verme amaçlı çalışmaktayız. Şehir içi nakliyat yanı sıra; Şehirler arası nakliyat hizmeti de sunmaktayız.

 

Bizim evinizin, ofisinizin, fabrikanızın, bankanızın ya da ihtiyacınız dahilinde her türlü eşyalarınız taşınırken en önem verdiğimiz husus en yüksek kalite ve titizlikle işimizi gerçekleştirmek. Bu nedenle yaptığımız işlerin kalite ve garantisine her zaman güvenebilirsiniz. Bu amaçla kazandığımız referanslara bizi sorabilir ve kurumsal belgelerimizi araştırabilirsiniz.

 

Günhan Nakliyat ;  , Şehirler arası nakliyat bize göre daha fazla dikkat gerektirir. Bu yüzden eşyalarınıza iki tip sigorta yapıyoruz. Bunlardan birincisi taşınma esnasında oluşabilecek hasarları karşılayacak sigortalama, diğeri ise araç yoldayken kaza geçirmesi gibi durumlarda hasarı karşılayan sigortadır.

 

Günhan Nakliyat Biz müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımızdan, sizlerin taleplerine uygun olarak esnek çalışma programları oluşturabiliyoruz. Örneğin sizlerin isteklerine göre nakliye işlemlerinin yanı sıra temizlik ,monte demonte işlemleri, antika eşyalarınızın özel olarak taşınması, elektronik eşyalarınızın kurulumu tarzı hizmetler de sunmaktayız.

Siz de taşımacılıkta ayrıcalıklı firma arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.