• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

26 Ocak 2019 10:29

1+1 daire kat planı

1+1 daire kat planı

Ülkemizde ekonominin istikrarlı gidişatına bağlı olarak,  emlak sektöründe son yıllarda büyük gelişmeler yaşanmaktadır. İhtiyaçlara yönelik çözümler üretme noktasında oldukça başarılı sonuçların ortaya çıkmasına da neden oluyor.  Son dönemde büyük çapta hazırlanmış olan tüm projelerde yer almakta olan 1+1 daireler ekonomik rahatlama sağlıyor. Fazla odaya ihtiyaç duymayan birçok kişinin ihtiyaçlarına doğrudan çözüm üretiyorlar. Bu yazı çalışmamızda sizlere 1+1 daire kat planı hakkında bilgiler sunacağız.

 

Bu durum 1+1 dairelere olan ilginin giderek büyümesini sağlıyor. Doğal sonuç olarak her büyük projede oldukça fazla sayıda yer verilmesine sebep oluyor. Emlak sektörünün üreticileri açısından da tüketiciye uygun ve ekonomik koşullarla sunulabilmeleri nedeniyle de sıkça tercih ediliyor. 1+1 daireler, özellikle metropol kentlerde ki tüm projelerde azımsanmayacak sayılarda tutuluyorlar.

 

Farklı Tasarımlarla 1+1 daire kat planı

 

1+1 kat planına sahip olan daireler çeşitli özelliklerle tüketiciye sunuluyorlar. Bazı 1+1 daireler ebeveyn banyosunun yanı sıra bir genel banyo, mutfak ve iki yatak odalı kullanım alanlarına sahip yaşam alanları olarak, konforlu bir yaşam standardı sunuyorlar.

 

Çekirdek aile yapısına uygun olarak tüketicinin hizmetine sunulan bu tip dairelere olan ilgi giderek daha fazla artacak gibi görünüyor. 1+1 daire kat planları çeşitli projelerde, çok çeşitli özelliklere sahip olarak hazırlanıyorlar ve tüketicilerin tüm taleplerine karşılık verebilecek alternatiflere sahipler.

 

Önerimiz çok çeşitli projelerde ki 1+1 daire örneklerini çok daha yakından inceleyerek, tüm özellikleri hakkında detaylı bilgiye sahip almanız ve buna göre karar vermeniz yönündedir.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.