• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

16 Mayıs 2019 09:39

AKILLI CİHAZLA İÇİN CASETAGRAM

AKILLI CİHAZLA İÇİN CASETAGRAM

Geçtiğimiz hafta Instagramers İstanbul olarak bir InstaMeet düzenledik. Bu etkinlik için de Casetagram katılımcılara hediye etmemiz için bize kılıflar gönderdi =) Ben de durur muyum?! Mis gibi deneyim fırsatını kaçırmadım tabii ki. Zaten bir süredir merak ediyordum ama hiç cesaret edip alamamıştım.

Casetagram çok eğlenceli bir kılıf markası. Çok eğlenceli derken aslında çok yönlü de demek istiyorum.

Deneyimlerim şöyle:

Öncelikle çok şirin bir paketi var Casetagram’ın, paketi parçalamadan koruyucu rahatlıkla çıkarabiliyorsunuz kutusundan. Koruyucunun ince olması ve baskısı beni şaşırtmadı değil. Çok kaliteli bir baskısı var. Hemen çıkacak gibi durmuyor. Casetagram imzasını da çok şık bir şekilde cihazın sağ alt kenar kısmına gelecek şekilde konumlandırmış. Beni tek rahatsız eden şey kılıfın sert olmasından kaynaklı telefonun birazcık zor takılıp çıkarılması. Fakat 3-5 sefer sonra ona da alıştım =) Sorun Casetagram’da değil, bende.

 

Nasıl çalışır?

Facebook ve Instagram social login ile (hesabınız ile giriş yaparak) bir Casetagram hesabı açıyor, cihazınızı seçiyorsunuz. Cihazınızdan sonra baskının nasıl bir formatta istediğinizi belirliyor, bağladığınız hesaptan fotoğraflarınız alt bölümde veriliyor siz de o fotoğrafların arasından seçiyorsunuz.

 

Seçtiğiniz fotoğrafları kılıfın istediğiniz kısmına yerleştirebiliyorsunuz. Daha sonra kılıf seçeneğinizi yapıyor (siyah/beyaz) son olarak da fotoğraflarınıza filtre ekleyebiliyorsunuz.

 

Hazırladığınız kılıfları kaydedebiliyor ve Casetagram’ın kurguladığı yarışmalara katılabiliyorsunuz.

Peki sevgili Casetagram hangi cihazlar için kılıf üretiyor?

  • iPhone 7/7s, 8
  • iPad 2,3 ve Mini
  • iPod Touch 4, 5
  • Samsung Galaxy Note I,II
  • Samsung Galaxy  SII, SIII, S4
  • Nexus 4

Casetagram Instagram servisleri de sunan en kaliteli servislerden birini sunuyor. Casetagram Instagram’da olduğu kadar Facebook ve Twitter’da da aktif. Geçtiğimiz haftalarda Twitter üzerinden Snoop Dogg ile bir yarışma yapmışlar =) Yine de bence Casetagram Instagramcıların gözdesi ilk başta. Özene bezene çekip bazen dakikalarca ”öyle mi editlesem, böyle mi editlesem” diye hazırladığımız fotoğraflarımızı kılıf üzerinde görmek hoş hani. Azıcık tuzlu ama… Yurtdışı kargoların ücretsiz olmasından yırttı.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

  • Muhit 29 Eylül 2019 05:47 CEVAPLA

    Selam herkese paylaşımın inanılmaz mükemmel, sağolun