• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

26 Şubat 2019 16:25

Ankara Akyurt Evden Eve Nakliyat

Ankara Akyurt Evden Eve Nakliyat

Akyurt Nakliyat

Akyurt nakliyat firmaları müşterilerimizin tamamıyla güvenebilecekleri bir firmadır. Bu firma adında geçtiği üzere bir nakliyat firmasıdır. Bu nakliyat firması kendi sektöründe zirvede yer almaktır. Ve yılların bize verdiği tecrübe ile sizi nakliyat konusunda mahcup etmeyeceğiz. Akyurt nakliyat 1998 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne nakliyat firmamıza bir çok yenilikler gelmiştir. Akyurt evden eve nakliyat firmaları gerek müşteri memnuniyeti gerekse ücret konusunda müşterilerine inanılmaz fırsatlar vererek müşterilerimizin ilgi odağı haline gelmiştir. Nakliyat konusunda evden eve nakliyat yaptığı zaman peşin fiyatına kredi kartına da taksit yapmaktadır. Bu kampanyalarımız siz müşterilerimizin umarım hoşuna gitmiştir. Bir kiracı beklenmediği anda evden çıkarıldığını öğrenirse ve yanında parası yoksa hiç önemli değil; kredi kartına peşin fiyatına taksit yapabiliyor. Veya ufak bir anlaşma ile nakliyat parasını öbür ay verebiliyorsunuz.

 

Akyurt nakliye firmaları;güvenilir ,titiz, temiz ,profesyonel elemanları ile çok zor olan nakliyat işinizi kolay bir şekilde halletmenize büyük oranda yardımcı oluyor. Akyurt evden eve nakliyat firmaları sadece Ankara ile sınırlı bir nakliyat firması olmamakla birlikte gerektiğinde bir dilekçe il yurt dışına da çıkabiliyor. Dilekçe ise Akyurt nakliyat firmasının bağlı olduğu Ankara nakliyat şirketine gönderilmektedir.Bunun sonucunda Akyurt nakliyata uzun yola dayanıklı araç ve şoförler verilmektedir.

 

Akyurt nakliyat firmaları taşımacılıkta eşya taşımakla sınırlı olmamakla birlikte;Akyurta bulunan “şeker” fabrikasının tüm ürünlerinin Ankara’ya ve çevre illere dağıtılmasın yardımcı olmaktadır. Akyurt nakliyat firmalarının Akyurtta iki şubesi bulunmaktadır. Bu şubelerde toplam 6 araç ve 12 profesyonel ekibi vardır. Araçlarımızın bakım onarım işleri Cumartesi günleri belirli saatlerde yapılmaktadır. Araçlarımız eşya taşımak için ayrı dekorasyon yapılmıştır.Bu dekorasyon sayesinde aracımıza daha çok eşya ve güvenilir bir nakliyat ortamı oluşturmaktadır.Nakliyat işlerinizde bir telefon kadar uzağız, Akyurt nakliyat kalitemiz farkımız.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.