• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

3 Mart 2019 17:44

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

Firmamız Ankara evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllar uzman ekipmanıyla çalışarak bugün ki durumuna gelmiştir. Firmamızda yıllardır değişmeyen kadrosu sayesinde her zaman müşterilerimizi memnun etmeyi başarmıştır. Evden eve sektöründe bir çok firma bulunmaktadır. Ama bunların hepsine tabi ki de firma denilemez her büyük aracı bulunan kişiler nakliyat yaptıkları için nakliyat sektörü bu kişi ve kurumlardan dolayı müşteriler bu sektörden uzak durmaya çalışmaktadır. Çünkü daha önce böyle birilerine evlerini taşıttıkları için ev taşıma esnasında karşılaştığı sorunlardan dolayı evlerini taşımaktan korkmaktadır. Oysaki bizim gibi kaliteli ve güvenli bir firma seçselerdi karşılaştığı sorunların hiç biriyle karşılaşma şansı yoktu onun için müşterilerimize en büyük önerimiz ev taşımak profesyonellik ve tecrübe işi diyerek kaliteli ve güvenli bir firmayla anlaşmaları için onları uyarıyoruz.

 

Kaliteli Taşımacılık

 

Ankara evden eve nakliyat olarak illa bizim firmamızı seçmeniz gerekli değil bu sektörde bir çok firma kalitelidir. Biz sizler için çalışarak evinizi taşıtma korkusunu ortadan kaldırmak istiyoruz. Uzman ekibimiz evinizi sorunsuz bir şekilde yeni evinizi taşımaktadır. Unutmayın evden eve nakliyat tecrübe ister. Bizler rüya gibi bir taşıma yapmak için buradayız. Evden eve nakliyat, ofis taşımalar, fabrika, sahne, fuar, ses ve ışık sistemleri nakliyesi , şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, uluslar arası nakliyat , ev eşyası depolama, askılı tekstil taşıması eşya paketleme ve ambalajlama konusunda güvenebileceğiniz en iyi firma Ankara evden eve nakliyattır. Kendiniz ve eviniz için en iyisini istiyorsanız Ankara evden eve nakliyatı tercih edin Ankara evden eve nakliyat gerek tecrübesi gerekse taşımasıyla bir numaradır.

 

Kaliteli Paketleme

 

Nakliye işi ne kadar basit görünse de hem çok zor hem de eşyalarınızın güvenliği için çok önemlidir. Eğer eşyalarınız sizin için değerli ve önemi büyükse Ankara evden eve nakliyatı tercih etmeniz bütün bu sorunlara çözüm olacaktır. Eşyalarınızın bir süre bir depoda bulundurulması gerekiyorsa Ankara evden eve nakliyatın depoları tamda sizin aradığınız özelliğe sahip depolardır. Eşyalarınıza zarar gelmeyeceğinin garantisini size verebiliriz. Gelebilecek en ufak zararda şirketimiz bütün zararınızı karşılayacaktır. Nakliyatta en önemli unsur ambalajlamadır (paketleme), eşyalarınıza zarar gelmemesi için mutlaka düzgün kaliteli paketleme yapılmalıdır. Ambalajlama sizin isteğiniz üzerine bir gün önce yada taşımanın yapılacağı gün yapılabilir.

 

Ambalajlamada ambalajın türü, kalitesi ve eşyalara uygunluğu en önemli unsurlardan biridir. Bu nedenle ekiplerimiz taşıma gününden önce evinize gelip eşyalarınızı inceleyip ondan sonra ambalaj seçimine karar vermektedir. Ankara evden eve nakliyat araçları özel olarak tasarlanmış her kapasiteye uygundur. Temizlik açısından da Ankara nakliyat işinde titizdir. Araçlarımızın içi her taşıma sonrası ve öncesi temizlenmektedir.

 

Türkiye’nin ve dünyanın her köşesine nakliye yapmaktayız. Eşya taşıma için gereken bütün ekip ve ekipmanlarımız Avrupa standartlarına uygundur. Ankara evden eve nakliyat olarak size sorunsuz taşınma garantisi verebiliriz. Sorularınıza cevap aramaktaysanız mutlaka Ankara evden eve nakliyatı seçmelisiniz. Bütün hizmetlerimizi vermeden önce mutlaka sözleşme yapmaktayız. Taşıma öncesi öncelikle sökülmesi gereken mobilyalar ve eşyalar sökülür ambalajlanır kolilere koyulması gereken kırılabilecek cam türü eşyalar kolilere yerleştirilir. Taşımanın yapılacağı yere gidildiğinde montajı yapılacak eşyaların montajı yapılır. Bunun için görevli uzman ekiplerimizde bulunmaktadır. Eşyalarınız taşınmadan önce mutlaka sigortalanır. Sigortalama işlemlerimiz ücretsizdir. Depolarımızda ise 24 saat boyunca güvenlik elemanları bulunmaktadır. Kasaların hacmi eşyalarınızı bir seferde taşıyacak kapasitededir.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.