• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

19 Şubat 2019 10:43

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat

Ankara evden eve nakliyat olarak hem de ekip olarak sizin de desteğinizle kendimizi en üst düzeye getirmek ve zirvelere emin adımlarla tırmanmak en büyük amacımızdır. Sizin için en iyisini yapmayı kendimize görev bilmekteyiz. Elemanlarımızın diğer firma elemanlarından en büyük farkı siz değerli müşterilerine olan saygısıdır. İşini büyük bir titizlikle yapan elemanlarımız işinde gayet tecrübelidirler. Çalışanlarımız yapılması gereken her şeyi sizin için önceden düşüneceklerdir. Bu nedenle evden eve nakliyat Ankara‘yla taşınmak artık bir sorun olmaktan çıktı. Ankara evden eve nakliye hem kalitesi hem de özellikleriyle diğer firmalardan farkını en iyi şekilde göstermiştir.

 

İlçeler arası, şehirler arası ve uluslar arası genelinde taşımacılık sektörünün önde gelen firma isimlerinden biri olmak bu işte kalitemizi ortaya koymaktadır. Firmamız evden eve nakliyat başta olmak üzere uluslararası evden eve nakliyat, şehirler arası evden eve nakliyat, eşya depolamacılığı, kargo sevkiyatı, baskılı ve baskısız her türlü evrak dağıtım toplama organizasyonu, piyano para kasası güç kaynağı taşımacılığı ve gümrükleme gibi alanlarda da son derece başarılı faaliyetler göstermektedir. Evinizi veya iş yerinizi teslim edeceğiniz firmayı internette veya başkalarından duyarak değil ofis veya bürolarına gidip yeterlilik belgelerini görerek karar vermelisiniz, en önemlisi sözleşme yaparak anlaşmaktır.

 

Ankara evden eve nakliyat ile üstün hizmet

 

Ankara evden eve nakliyat firmaları arasında sizleri pişman edecek, sizin hiç beklemediğiniz kötü bir durumla kalmamanız için seçimizi doğru yapmanızı öneriyoruz. Bizler sizin nasıl seçim yapacağınız konusunda sizlerin her zaman yanınızda olduğumuzu unutmayınız. Firmamız ve firmamızda çalışan personellerimizle birlikte değerli müşterilerine karşı son derece kibar ve hoşgörülüdür. Evinizi taşımak için eğer bizim firmamızı seçtiğiniz taktir üstün hizmetlerimizden yararlanmaktasınız. Vermiş olduğumuz hizmetlerimizi sitemizde bulunan hizmetler kısmında bakabilirsiniz. Hizmetlerimizi baktığımızda bizlerin nasıl bir firma olduğumuz taktirde kafanızda nasıl bir evden eve nakliyat firması olduğumuz canlanacaktır. Evinizi taşıma sırasında herhangi bir eşyalarınıza zarar geldiği taktirde şirketimiz tarafından aynı marka ve model eşyayı alarak sizlere teslim etmekteyiz.

Ankara evden eve nakliyat

Ankara evden eve nakliyat şirketi olarak müşterilerimizle özel olarak ilgileniyoruz firmamız uluslararası nakliyat firması olup müşterilerine üstün hizmet sunmaktadır. 56 yıllık tecrübeyle sizi memnun bırakacağımıza dair söz verebiliriz isteklerinizi yerine getirebilmek için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışmaktayız. Bizim en önemli amacımız müşterilerimizin şirketimizden memnun kalmasıdır. Eviniz sorunsuz bir şekilde taşımaktayız. Eviniz taşınmadan önce eşyalarınız kontrol edilir eşyalarınıza uygun özel ambalajlar seçilerek eşyalarınıza zarar vermeden taşınması sağlanır. Her kapasitede özel araçlarımız bulunmaktadır. Taşıma sırasında eşyalarınızda herhangi bir hasar geldiği takdirde Ankara Nakliyat şirketimiz tarafından zararınız karşılanmaktadır. Amacımız en çok tercih edilen nakliyat şirketi olabilmektir. Hızlı ve konforlu taşımada bir numarayız. Eşyalarınızın yerleştirmesi, kurulması ve dekorasyonu uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Uzman ekibimizin içinde mobilyalarınızı takıp sökmek için işinde uzman marangozlar bulunmaktadır. Biz, siz müşterilerimiz için her şeyi yapamaya hazırız sizin tek yapmanız gereken şirketimizi tercih etmektir. Şirketimizi seçtiğinize asla pişman olmazsınız.

Ankara evden eve nakliyat

Ankara evden eve nakliye olarak kaliteli, güvenli, dürüst, hijyenik, sorunsuz ve stressiz bir taşınma için 7/24 saat yanı başınızdayız. Firmamızın temel amacı müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşteri tarafından nakliyat denilince anılan firma olabilmektir.

 

Asansörlü nakliyat hizmeti

 

Evden eve nakliyat güven ve tecrübe işidir ve bunlarda bizde var. Ankara’da asansörlü taşımacılığın olabilmesi için kesinlikle eksper incelemesi gereklidir.Ankara evden eve nakliyat asansörlü taşımacılık olarak hem eski hem de yeni mülkünüze ücretsiz hizmeti yaparak binanın park yerinin, balkon kapısının önünün uygun olup olmadığı belirlenir. Evden eve nakliyat sırasında yapılacak işlemler azami temizlik, dikkat, güven,uzmanlık ister ve bunlarda bizde var. Ankara evden eve nakliyat olarak gurur duyduğumuz işlerin yanında tekstil, fuar, ev eşyası depolamada vardır. Ankara evden eve nakliyat Depolama tesisimizde ister eşyalarınız bir ay kalabilir ister yıllarca kalabilir. Türkiye’nin 81 iline hizmet vermekteyiz yani kısaca hizmette sınır tanımıyoruz. Neden ön planda tutulduğumuzu siz daha iyi biliyorsunuz çünkü müşteri memnuniyeti her zaman en üst seviyede tutuyoruz.

 

Ankara evden eve nakliyat son iki yılda hizmet seviyesini iki katına çıkarttı. Hangi şehirde olursanız olun hiç farketmez, internetten büro yada ofislerimizin adresini bulup bürolarımıza uğrayabilirsiniz. Firmamız 1995’te kurulmuş olup bugünlere kadar gelmiştir. 15 yıl önce 1 araba ile başlayan ve şimdi 15 arabası olan bir firmayız. Firmamız eşyalarınızı depoladıktan sonra herhangi bir afet,çalınma yani eşyalarınız da herhangi bir zarar varsa o zararı firmamız tarafından karşılanacaktır yani kısaca %100 sigortalanacaktır. Eşyalarınız sıfır paketlenecek, ve oradan dizayn edilmiş arabamıza yerleştirilip ister depomuza ister yeni taşınacağınız eve yerleştirilecektir. Ekipmanımız tam bir uzmanlardan oluşmaktadır.Araçlarımızın hepsinin bakımları zamanında yaptırılmaktadır ve hepsi son modeldir. Şoförlerimiz tam profesyoneldir. Bir çok firmanın vermediği hizmeti biz veriyoruz.

 

Sigortalı Nakliyat hizmeti

 

Ankara evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimize sınırsız hizmet veriyoruz. Evinizi taşımadan önce sözleşmek yapmak üzere ve eşya durumuna bakmak için eksper evinize gelmektedir. Eksper hizmetimiz ücretsiz olum eksperin yaptığı görevler evinizdeki eşyaların durumunu kontrol ederek nasıl bir araç geleceğini ve nasıl bir kadro geleceğini hakkında sizlere bilgi vermektedir. Sizlere bilgi verdikten sonra nakliye için gerekli ve sizlerin eşyalarınıza sigorta yapmak için sözleşme yapılmaktadır. Sözleşme yapıldıktan sonra nakliyat için ne zaman geleceğimiz konusunda siz müşterilerimize tarih ve saat olarak bildirmekteyiz.

 

Evinizi taşımak için tecrübeli ve deneyimli kadromuz gelmektedir. Uzman ekibimiz evinizdeki tüm eşyaları paketleyerek zarar gelmeyecek sekle getirmektedir. Evinizdeki önemli eşyalardan olan mobilyalar kadromuz içinde olan marangoz tarafından sökülüp paketlenmektedir. Tüm eşyalar paketlendikten sonra özel tasarlanmış çelik kasalı aracımıza yerleştirilmektedir. Tüm eşyalarınız aracımıza yerleştirildikten sonra yeni evinize doğru yol alınmaktadır. Yolda karşılaşacağımız doğal afetler ve kazalardan dolayı tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır. Herhangi bir zarar geldiği takdirde firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu verdiğimiz hizmetler birçok nakliyat firmasında bulunmamaktadır. Onun için en büyük farkımızda verdiğimiz üstün hizmetlerdir. Yeni evinize nakliye sırasında eğer asansör hizmeti istediyseniz eşyalarınız asansörümüz tarafında evinize çıkarılmaktadır. Eşyalarınız evinize teker teker kendi eşyamız gibi dikkatlice özenerek eşyalarınızı yerleştirmekteyiz. Deneyimli ekibimizde herkesin işi farklıdır. Marangozlar mobilyaları takip sökmektedir. Paketlemeciler eşyalarınızı zarar gelmeyecek şekilde paketlenmektedir. Taşıyıcılar eşyalarınızı aracımıza güvenli şekilde yerleştirmektedir.

 

Ankara nakliyat uzman hizmet

 

Ankara evden eve nakliyat firması olarak işimizi bitirdikten sonra müşterilerimize bizi seçtikleri için teşekkür edip yeni evlerinde huzurlu ve mutlu yaşamalarını dilemekteyiz. Ankara evden eve nakliyat hizmetleriyle Türkiye de bir çığır açıyor. Ankara evden eve nakliyat üstün hizmet kalitesiyle müşteri memnuniyetini en üst düzeylere çıkarmaktadır . Güler yüzlü elemanlarımız ve teknolojiye uygun tecrübemizle verdiğimiz, hizmetlerle her geçen gün büyümekteyiz. Ankara evden eve nakliyat ailesi olarak en büyük hedefimiz siz değerli müşterilerimizi buradan memnun olarak çıkarmaktır. Taşınma sırasında taşınma stresi gereği müşterimiz sinirli agresif olabiliyor. Bazı firmalar bu nedenle çok sıkıntı çekmektedirler. Ve bütün müşteriler çalışanlarla müşteri arasında çıkan tartışmalardan şikayetçidir. Ancak Ankara evden eve nakliyata 26 yıldır hiç böyle bir şikayetle gelinmedi. Ankara evden eve nakliyat çalışanları sizi daha fazla strese sokmak yerine yaptığı kaliteli hizmetle biraz olsun rahatlamanıza yardımcı olacaklardır.

Ankara evden eve nakliyat

Eşya Depolama Hizmeti

 

Ankara evden eve nakliye hizmetleriyle insanlara hitap etmektedir. Bizim için en önemli şey işimizi hakkıyla yapmaktır. Ankara evden eve nakliyat olarak depolama hizmetimizde mevcut bulunmaktadır. Eşya Depolama hizmetinin ne kadar önemli ve üstünde durulması gereken bir uygulama olduğunun farkındayız. Bu nedenle çıkabilecek her soruna karşı elimizden geldiğince önlem almaya çalışmaktayız. Depolarımız 24 saat güvenlik görevlileriyle korunmaktadır. Eşyalarınıza gelebilecek her hangi bir hasara karşı şirketimiz sigortalama işlemini yapmaktadır.

 

Depolama işleminden önce eşyalarınız özel ambalajlarla paketlenir. Yalnız depolama işleminden önce eşyaların bir listesi çıkarılır ve bir kopyası müşterimize verilir. Paketleme işleminden sonra ise eşyalar araçlarımıza büyük bir özenle ve dikkatle yerleştirilir. Özel klimalı nemden arındırılmış özel olarak dizayn edilmiş 300 metre karelik depolarımıza eşyalarınız yerleştirilir. Taşınma işleminde en son teknolojiye uygun makinelerle çalışmaktayız. Çok ihtiyaç duyulan montaj ekibimiz de bulunmaktadır. Sizin dileğiniz üzerine evinizdeki eşyaların montajı yapılabilir. Sorunsuz taşınmanın adresi olan Ankara evden eve nakliyat asansörlü taşınmada da en son teknolojiyi kullanmaktadır. Bu sayede de sizin değerli zamanınızdan hiç bir kayıp olmamaktadır.

 

Tekstil taşımacılığı

 

Tekstil nakliye hizmeti de vermekteyiz. Askılı sistemle elbiselerin taşınmasında hiç bir sıkıntı çekilmez. Tekstil taşımacılığı için özel olarak tasarlanmış araçlarımız bulunmaktadır. Bütün araç kasalarımız özel olarak dizayn edilmiştir.Kendiniz ve eviniz için en iyisini istiyorsanız Ankara evden eve nakliyata ulaşmanız yeterli olacaktır. Taşınma öncesi veya sonrası bize sunmak istediğiniz herhangi bir öneriniz olduğu takdirde bunu bize hiç düşünmeden iletebilirsiniz.

 

Sizin önerilerinizi dikkate alacağımıza emin olabilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyatlarıyla Ankara evden eve nakliyat taşınmayı sıkıntı olmaktan çıkarmaktadır. Ankara evden eve nakliyat firmaları tüm bu yeniliklerini sizlere ücretsiz gibi fiyatlarla sunmaktadır. Nakliyat firmamız nakliyat esnasında peşin fiyatına kredi kartına 12 taksite varan vade seçenekleri ile nakliyat artık çok ucuz olabilmektedir. Evden eve nakliyat şirketimizin diğer nakliyat firmalarından ayırt eden en belirgin özelliği uygun fiyatları ve kalitesidir. Evden eve nakliyat firmamız nakliyat sektöründe Ankara’nın en iyileri arasındadır. Nakliyat firmamızın amacı ise nakliye sektöründe Türkiye’nin sayılı taşımacılık firmaları arasında yer alabilmektir. Nakliyat firmamız nitekim bu amacımıza siz müşterilerimizin sayesinde yakın zaman içerisinde ulaşacağımızı umut ediyor profesyonel ekibimizle her zaman nakliyat işlemlerinizi bekliyoruz. Ankara ev eşyası taşımacılığında öncü şirketimiz her zaman müşterilerini memnun etmek için hazırdır. Ankara evden eve kentten kente nakliyat firmasına ulaşabilmeniz için resmi web sitemizde mevcut bulunan telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.