• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

10 Şubat 2019 15:53

Ankara İncek’te Dikkat Çeken Konut Projesi

Ankara İncek’te Dikkat Çeken Konut Projesi

Ankara İncek’te Dikkat Çeken Konut Projesi

 

Ankara’da İncek Yumrutepe, şehir merkezinden uzaklaşmadan yaşayabilecceğiniz, doğa ile iç içe ve bol oksijenli bir yerleşim merkezi haline geldi. Yatırımcıların yoğunlaştığı bölgelerden olan İncek Yumrutepe’nin şehir merkezine  en yakın bölgesinde fırsat sunuyor. LEMA GRUP tarafından gerçekleştirilen Uptown İncek projesi konut sahibi olmak isteyenler için fırsat sunuyor. Ankara İncek’te Dikkat Çeken Konut Projesi yazımız devam ediyor.

 

“Kasım Ayında Doğa İle İç İçe Bir Yaşam Başlıyor”

 

Şehirden uzaklaşmadan, bol oksijen ve doğanın içinde, bir yaşam istiyorsanız incelemeniz gereken proje Uptown İncek’tir. LEMA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emre Katırcı; ” “Uptown İncek projemizi hayata geçirirken bir yaşam merkezi kurmanın ötesinde konut sahiplerine doğa ile iç içe ve aradıkları temiz havayı soluyabilecekleri bir hayat sunma amacı ile yola çıktık. Mogan Gölü ve ODTÜ Ormanına yakınlığı ile dikkat çeken projemiz, ailelerin bu tarzı bir yaşam için şehirden uzak yerlere yerleşmesine gerek kalmadığını gösteriyor. Kasım ayında doğa ile iç içe bir yaşam başlıyor.” dedi.

 

İncek Yumrutepe bölgesinin ilk teslim edilecek konut projesidir Uptown İncek. Yenilikçi ve farklı sosyal yaşam alanlarının yanı sıra orman ve göl manzarası ile beğeni topluyor.

 

Uptown İncek‘in mimari detaylarında, 18027 m² alana konumlandığı, bölgedeki yapılaşmadaki en yüksek kota Uptown’un yerleştiği ifade ediliyor. Mimari olarak, A ve B Bloklar, paralel bir yay hareketi ile güneşi en iyi açıda yakalayacak şekilde, birbirini kesmeden projelendirildiğini kaydediliyor. Kapalı otopark alanlarıyla, site içerisinde araç trafiği yaratmadan, yeşil alan oluşturulması ön plana alınmış.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.