• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

24 Kasım 2018 13:39

Araba Kiralama İçin İşinize Yarayacak Bilgiler

Araba Kiralama İçin İşinize Yarayacak Bilgiler

Araba Kiralama için İşinize Yarayabilecek Bilgiler

 

Araba Kiralama artık hayatımızda oldukça büyük bir yer ediniyor. İşlerimiz dolayı veya seyahatler dolayısı ile ilk aklımıza gelecek şey araç kiralama firması arayıp bir tane araç kiralamak olacaktır. Bazı ufak yararlı bilgileri sizin için derledik.

 

  • Mutlaka aracı firma ofisinden teslim almaya çalışın eğer öyle bir fırsatınız yoksa mutlaka araç teslim ücretini öğreniniz.

 

  • Önceki yazılarımızda dile getirdiğimiz gibi bazı firmalar için tarihler ve aylar çok önemlidir bu yüzden erken rezervasyon yapmaya çalışın. Ve farklı firmalarda fiyat alın kendinize en uygun araç kiralama fiyatı seçerek istediğiniz firmayla çalışmanızda fayda var.

 

  • Bazı araç kiralama firması için arama yaparken tam kapsamlı araştırmada fayda var önceden araba kiralama kişilerin yorumlarını dikkate alabilirsiniz bunların bazılarının şişirme yorum olduğunu unutmamak lazım  ve büyük firmalar sosyal medya üzerinden indirim kuponları paylaşmayı da ihmal etmiyor ve her ayın kampanyası ayrıdır mutlaka dikkat etmenizde fayda var.

 

  • Kiralayacağınız aracın belgelerinin tam olmasına dikkat edin. Mutlaka bakımı yapılmış sağlam temiz ve sigortalı araç kiralayın sonra istemediniz ücretler cebinizden çıkabilir.

 

  • Araba Kiralama da aracı başka bir şahıs kullanabilir fakat şartı var bazı firmalar başka sürücü için ek ücret isteyebilir fakat en önemli nokta aracı başka birisi kullanacaksa kesinlikle sözleşmeye o şahısın ismini dahil edin olası bir kazada sigorta hasarı karşılamaz.

 

  • Bazı ekstra hizmetler veren firmalar bulunmaktadır araçta özellikler eksik olabilir iyi bir araç donanımlı bir araba kiralayabilirsiniz bu tür hizmetleri en fazla 10 tl karşılığında alabilirsiniz fazla bir miktar istiyorlarsa eğer bu tür firmalara dikkat etmeniz gerekir.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.