• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

11 Şubat 2019 12:59

Banyo Bataryaları Hakkında Bilgilendirme

Banyo Bataryaları Hakkında Bilgilendirme

Oldukça eski bir tarihe sahip olan musluklar, özellikle bin dokuz yüz seksenli yıllardan sonra gelişme göstermiştir. Bin dokuz yüz seksenli yıllarda, sıcak ve soğuk suyun karışımını iki elle sağlayan banyo bataryaları yerini tek elle sağlayan bataryalara bırakmışlardır. Banyo Bataryaları Hakkında Bilgilendirme yazımızı okumaya devam edelim.

 

Banyo Bataryaları Hakkında Bilgilendirme; Sensorlu Banyo Bataryaları % 50 Tasarruf Sağlıyor

 

Dekoratif ve estetik açıdan son yıllarda önemli gelişmelerin görüldüğü banyo alanların kuşkusuz bataryaların nemi tartışılmaz bir gerçektir. Kaliteli üretimlerin gerçekleşmesinin yanı sıra ilerleyen teknoloji banyo bataryalarına da olumlu özelikler katmaya başlamıştır. Özellikle hijyen açısından sağlıklı kullanım özelliği taşıyan bataryaların piyasaya hakim olması önüne geçilemez bir özellik olmuştur. Sensor yardımıyla dokunmadan su kaynağının akışını sağlayan motorlu bataryalar kullanım kolaylığı sunduğu gibi tasarımları ile de cazip seçenekler oluşturmaktadır.

 

Sensor özelliği taşıyan bataryalar aynı zamanda su tasarrufunda da önemli bir etken olmakta, yalnızca banyo alanlarının tasarımı ile zenginleşmesini değil, su kaynağının tüketilmesinde tasarrufun kapılarının açılmasında da maddi yönden kazanım yaratmaktadır.

 

Sensor banyo bataryaları, kullanım hassasiyeti gösterilen diğer bataryalardan dahi fazla ekonomik olmaktadır. Beş dakikalık bir su akışında ortalama olarak yirmi litre su tasarrufunu sağlamak sensor bataryaların ayrı bir özelliği olmaktadır. Bu tasarruf, sensor bataryaların yüzde elli oranında avantaj bıraktığı yönünde bilgilerin doğruluğuna ispat olmaktadır.

 

Batarya ana teçhizatı dışında yan kullanım parçaları da bulunmaktadır. Bu parçalar, kartuş girişi, o-ringler, conta olmakta ve bu ürünler nikel ve benzeri maddelerden üretilmektedir.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.