• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

3 Mart 2019 17:32

Bilecik Evden Eve Nakliyat

Bilecik Evden Eve Nakliyat

Bilecik Evden Eve Nakliyat

Bilecik evden eve nakliyat firması 1997 yılında kurulup bugüne kadar başarılarla dolu bir tablo çizip yoluna hızla devam etmektedir. Kısa sürede yaptığı nakliyatlarla müşterilerin memnuniyetini kazanan Bilecik Nakliyat bugün kendini geliştirerek birçok büyük firmaya taşımacılık yapmaktadır. Bilecik evden eve nakliye bu büyük başarısı uygun fiyatları olmakla birlikte müşteriye karşı müşteriye karşı gösterdikleri yoğun ilgidir.

 

1997’deBozüyük, Gölpazarı, İnhisar, Osmaneli, Pazaryeri, Sögüt ve Yenipazar da yani Bilecik’in ilçelerinde başlayarak küçük çaplı nakliyat bugün Bilecik Nakliyat firmasının kurulmasında büyük önem taşır. Bilecik Nakliye 1997’de nakliyata buralarda başlarken bugün Türkiye’nin her tarafına nakliye yapmaktadır. Müşterilerimizin en büyük korkusu aman eşyam kırıldı ne olacak, buzdolabım çizildi gibi sorunları bir dert olarak kabul etmeyin. Sigorta şirketleri ile anlaşmalı olduğumuzdan çizilen, kırılan eşyalarınızı sigorta şirketinden temin ediyor veya parasını veriyoruz. Bilecik Nakliyatın en büyük özelliklerinden biri yeni taşındığınız eve siz gitmeden eşyalarını gidiyor ve gittiğiniz yerde diğer nakliyat firmaları gibi eşyalarımız nerede kaldı diye düşünmüyor ve taşınacağınız yere gittiğinizde eşyalarınız sağlam şekilde orada olduğunu göreceğinizi garanti ediyoruz.

 

Evden eve nakliyat sektöründe Bilecik nakliyat uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş firma olmaktan gurur duymaktadır. Bilecik nakliyat firması olarak hizmet ağımız başta Bilecik olarak tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Çalışanlarımızla birlikte firmamız her zaman müşterilerimizin evlerini taşırken onları memnun etmeyi başarmıştır. Firmamız yıllar önce kurulmuş olup bunca yıldır nakliye sektöründe tecrübe ve deneyim kazanmış bir nakliyat şirketidir. Sizlerde evden eve nakliyatta deneyimli ve profesyonel kişilerle çalışmak ve eşyalarınıza zarar gelmemesini istiyorsanız Bilecik evden eve nakliye her zaman sizin yanınızda uygun çözüm sunarak evlerinizi taşırken sizlere üstün hizmet vermektedir. Müşterilerini her zaman düşünen Bilecik nakliye onları zor durumda bırakmamak için elinden geleni yaparak onlara en uygun fiyatlar sunmaktadır. Firmamızda çalışan uzman kadromuzla birlikte tüm Türkiye’ye hizmet vermekten mutluyuz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.