• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

4 Mart 2019 16:45

Bitlis Evden Eve Nakliyat

Bitlis Evden Eve Nakliyat

Bitlis Evden Eve Nakliyat

Bitlis evden eve nakliyatta taşınma her zamankinden daha kolay olmaktadır. Ve bu sayede taşınma bir sorun olmaktan çıkmaktadır. Bütün işlemler siz nasıl dilerseniz öyle olacaktır. Her şeyden önce siz değerli müşterilerimizin istekleri önemlidir. Elemanlarımız da müşterilerimize karşı oldukça saygılıdır. Bu konuda da her hangi bir sıkıntıyla karşılaşmayacağınızın garantisini verebiliriz. Taşınma işleminde önemli hususlardan biride paketleme işlemidir. Paketleme işlemi düzgün yapıldığı takdir de eşyalarınızda bir hasar oluşma sorunu ortadan kalkmaktadır. Paketleme işlemlerimiz eşya sayısına göre bir veya iki gün sürebilmektedir. Eğer eşyalarınızın sayısı oldukça fazla ise daha uzun bir sürede alabilmektedir.

 

Paketlemede elemanlarımız daha önceden evinize gelip eşyalarınızı kontrol eder. Ve eşyalarınıza uygun ambalajlar seçilir.Ertesi gün taşınma sırasında kullanılacak bütün araçlar size teslim edilir. Taşınma gününden önce paketleme işlemine başlanılır. Paketleme de beş elemanımız çalışmaktadır. Paketleme işlemi ne kadar kısa sürerse sizin zamanınızdan gidecek kayıp o kadar azalacaktır. Bu nedenle eleman sayımız idealdir.Eşyalarınız paketlendikten sonra özel tasarlanmış araçlarımıza yerleştirilir. Araçlarımız oldukça hızlıdır. Taşınma süresi boyunca size müşteri temsilcimiz eşlik edecektir. Ayrıca müşteri temsilcilerimiz taşınma süresince size yardımcı olacaklardır.
Sizin için değerli olan antika eşyalarınız mutlaka bulunmaktadır. Bu tür eşyalarınız için özel bir nakliye sistemimiz bulunmaktadır. Bu eşyalarınız özel olarak özel ambalajlarla paketlenmektedir. Ve özel araçlarla nakliyesi yapılmaktadır. Böylece sizin için oldukça değerli olan bu eşyalarınız zarar görmeden yeni evinize yerleştirilir.

 

Sizin isteğiniz doğrultusunda eşyalarınızın yerleşimi de yapılmaktadır. Şirketimizin asansörlü taşıma hizmeti de bulunmaktadır. Bu hizmet sayesinde zamandan büyük kayıplar önlenmekte ve eşyalarınıza gelebilecek zararların yüzdesi azaltılmaktadır. Hızlı ve güvenilir taşımada ilk tercihiniz Bitlis evden eve nakliye olmalıdır. Bitlis evden eve nakliyat taşınmanın sınırlarını zorlamaktadır. Ve Bitlis evden eve nakliyat nakliye işleminde Türkiye’de çığır açmaya devam etmektedir. Bitlis evden eve nakliyat firması gerek hizmetleriyle gerekse elemanlarıyla ilkleri oynamaya devam etmektedir. Tercihiniz Bitlis evden eve nakliyat olduğu sürece hiçbir sorunla karşılaşmayacağınıza emin olabilirsiniz. Sorunsuz ve güvenilir taşımada güvenebileceğiniz tek adres Bitlis evden eve nakliyattır. Taşıma sonrasında içiniz huzur dolu olur ve aklınızda hiçbir soru işareti kalmaz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.