• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

26 Şubat 2019 16:29

Burdur Evden Eve Nakliyat

Burdur Evden Eve Nakliyat

Burdur Evden Eve Nakliyat

Firmamız 1997 yılında kurulmuş olum yıllardır Bu sektörün içinde müşterilerinizi memnun etmek için çalışan Burdur evden eve nakliye sizlerin eşyalarını hiçbir zaman yarı yolda bırakmamak için araçlarını yeni olmasına rağmen araçlarının her hafta bakımını yaptırmaktadır. Araçlarımızda bulunan nakliyat için gerekli malzemelerin her nakliyat sonrası yenilenmektedir. Ve aracımızın kasası çalışanlarımız tarafından temizlenmektedir. Burdur nakliyat müşterilerinin eşyalarına zarar gelmemesi için tüm önlemleri almaktadır. Eğer Burdur nakliye seçmişseniz. Sizler hiç bir şeye karışmıyorsunuz. Tüm eşyalarınızı uzman kadromuz paketleyerek ve ambalajlayarak eşyalarınıza zarar gelmesini önlemektedir. Paketleme ve ambalajlama malzemeleri her zaman sıfır malzemeler kullanılmaktadır.

 

Uzman kadromuz 5 kişiden oluşmaktadır.Uzman kadromuzun içinde marangozlarmızda bulunmaktadır. Bu kişiler evinizde bulunan mobilya tarzı eşyaları söküm takım işlemini yapmaktadır. Marangozlarımız uzun yıllar mobilya sektöründe çalışmış kişilerdir. Yani sizlerin evinize evden eve nakliyattan anlamayan kişileri getirmemekteyiz. Bir çok firma iş aldıkları zaman her hangi bir yerden gündelik olarak kişiler bulmaktadır.Bu tür kişiler daha önce evden eve nakliye işinde çalışmamış kişilerdir. Onun içinde bu tür kişilerin eşyalarınıza zarar verme oranı yüksektir. Halbuki Burdur nakliyatın tüm çalışanları firmamız tarafından sigortalı işçilerimizdir. Öteki firmalardan en büyük farkımızdan biri de budur. Burdur evden eve nakliyat şehirler arası evden eve nakliyat konusunda profesyonel firmalardan biridir.

 

Evden eve nakliye konusunda lider firma olmaktan gurur duyan Burdur nakliye sizlere hizmet vermek için her zaman 7/24 saat açıktır. Şirketimiz nakliyat denilince akla gelen firmalar arasında taksiye edilen firmadır. Sizler evden eve nakliyat sektöründe güvenli bir firma arıyorsanız Burdur nakliyat her zaman sizlerin yanındadır. Bu sektörde Burdur nakliyat evden eve nakliyat fiyatlarını müşterilerinizi düşünerek onlara her zaman uygun fiyatlar sunmaktadır. En uygun fiyatlarla üstün hizmet anlamak istiyorsanız tek yapmanız gereken Burdur evden eve nakliye ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.