• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

21 Şubat 2019 11:38

Çanakkale Evden Eve Nakliyat

Çanakkale Evden Eve Nakliyat

Çanakkale Nakliyat

 

Evden eve nakliye firmamız yıllar önce kurulmuş olup kurulduğu yıllarda Çanakkale ilçelerine hizmet verirken şimdi ise hizmet ağını genişleterek tüm Türkiye’ye sınırsız hizmet sunmaktadır. Çanakkale nakliyat zaman geçtikçe büyüyen ve araç sayısını durmadan çoğaltan firmadır. Araç sayısı ve üstün hizmetlerden dolayı evden eve nakliyat konusunda bir numara olmaya devam eden Çanakkale nakliyat müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Çanakkale nakliyat firmamızın vermiş olduğu depolama hizmetiyle müşterilerin eşyalarını güvenli depomuzda depolanmaktadır. Müşterilerimizin eşyalarını depolamadan önce eşyaları hasar tespiti yapıldıktan sonra sigortalıyoruz ve depomuza naklediyoruz. Depomuzda 24 saat kamera sistemiyle gözlenmektedir. Herhangi doğal afetlerden veya hırsızlıklardan dolayı eşyalarınızın sigortalıdır.

 

Eşyalarınıza herhangi bir hasar veya kayıp olduğu taktirde Çanakkale evden eve nakliye firması tarafından karşılanmaktadır. Çanakkale nakliye olarak müşterilerimizi düşünerek onları zorlamayacak fiyatlar ve çözümler sunarak en iyi şekilde evlerini taşıyarak memnun etmek için çalışmaktayız. Firmamız için müşterilerimizin bizden memnun kalması çok önemlidir. Çanakkale nakliyat müşterilerine her zaman en uygun fiyatlarla üstün hizmet sunmaktadır. Müşterilerine karşı bu davranışından dolayı tavsiye edilen evden eve nakliyat firması olmuştur. Evinizi taşıtırken pişman olmamak için kesinlikle doğru firma seçmeniz gerekmektedir. Bizler sizlere nasıl bir firma seçeceğiniz konusunda yardımcı olmaktayız.

 

Kaliteli Hizmet

 

Bazı firmalar bir çok hizmetler veriyoruz der ama bu hizmetlerin çoğunu göremezsiniz. Örneğin;araçlarımız yeni olduğunu söylerler ama nakliyat zamanı geldiğinde evinizin önünde çok eski araç gördüğünde kesinlikle şaşırmayınız. Çünkü bu tür firmalar işleri kaçırmamak için bir çok yalan söylemektedir. Evden eve nakliyat sektöründe kaliteli ve düzgün bir firma bulmak gerçekten çok iştir. Sizlerin bu tür durumlara düşmemesi için elimizden geldiği kadar yardımcı olacağımıza emin olunuz. Çanakkale nakliyat olarak bizler kesinlikle müşterilerimize yalan söylemeyiz çünkü vermiş olduğumuz üstün hizmetler herkes tarafından bilinmektedir. Bu sektörde lider firma olmak gerçekten çok zor iştir. Sizler de ofisimize gelerek çalışanlarımızdan nakliyat için detaylı bilgi alabilirsiniz. Araçlarımız,hizmetlerimiz ve çalışanlarımız konusunda yeterince doğru bilgilere ulaşacağınıza eminiz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun firmamız tüm illerde ofisi bulunmaktadır.Farkımızı yaşamak için Çanakkale evden eve nakliyatı seçmeniz yeterlidir.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

  • Muhit 29 Eylül 2019 21:28 CEVAPLA

    Çok iyi bir firma