• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

21 Şubat 2019 11:41

Çankırı Evden Eve Nakliyat

Çankırı Evden Eve Nakliyat

Çankırı Nakliyat

 

Firmamız Çankırı’da 1978 yılında kurulmuş olup günümüze kadar evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermektedir. Yılların tecrübesiyle Çankırı nakliyat ilerleyen zamanda durmadan çalışarak büyümektedir. Evden eve sektöründe adını duyurmuş olan Çankırı evden eve nakliye çalışan uzman kadrosuyla müşterilerini memnun etmek için durmadan çalışmaktadır. Çankırı nakliyat müşterilerinin eşyalarına zarar gelmesin diye tüm çalışanlarıyla birlikte çok titizlikle çalışmaktadır. Evinizi taşıtmak için Çankırı nakliyatı seçtiğinizde experimizi evinize gelerek eşya durumunuzu not aldıktan sonra ve size nasıl araç ve kadro geleceği konusunda detaylı bilgi verdikten sonra sözleşmeyi imzalamak için sözleşmede yazılı olan maddeleri size okumaktadır. Tüm işlemler bittiği taktirde sözleşme imzalandıktan sonra experimiz size belirdiği tarih ve saatte özel ev eşyası taşımak için tasarlanmış aracımız ve uzaman kadromuz evinizde olmaktadır. Kadromuz evinize tam saatinde gelecektir.

 

Nakliyat firması tam zamanında gelmez diye sakın bir kuşkunuz olmasın bu tür konuları sakın kendinize sorun etmeyiniz.Evden eve nakliyat sektöründe bunca yıldır müşterilerimize tam zamanında hizmet verdik zamanla ilgili firmamız açısından hiçbir şüpheniz olmasına gerek yoktur. Nakliyat sırasında sizler elinizi hiçbir eşyaya sürmüyorsunuz.Hepsini profesyonel kadromuz tüm eşyalarınızı paketleyerek zarar gelemeyecek hali getirdikten sonra aracımıza yerleştirilmektedir. Kadromuzun işinde herkesin işi farklıdır. Marangoz ustalarımız evinizde bulunan mobilyalarınızın söküm takım işleriyle ilgilenmektedir. Tüm eşyalarınızın aracımıza yerleştirildikten sonra yeni evinize nakliye için yola çıkmaktayız.

 

Kaliteli Nakliyat

 

Yolda herhangi kaza veya doğal afetlerden dolayı tüm eşyalarınız Çankırı nakliye firmamız tarafından sigortalıdır. Yeni evinize aracımız geldiğinde eğer asansörlü hizmet istemişseniz eşyalarınız asansörlü aracımızla evinize nakledilmektedir. Yeni evinize nakliyat sırasında eşyalarınızın hepsi tekrar sizler nasıl istiyorsanız kuruyoruz ve düzeltiyoruz. Tüm işlemler bittikten sonra Çankırı evden eve nakliyat firması adına çalışanlarımız yeni evinizde mutluluklar diyerek evinizden ayrılmaktadır. Eğer Çankırı nakliyata evinizi taşıtmak istiyorsanız tek yapmanız gereken firmamızla irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.