• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

11 Mayıs 2019 17:35

Çılgın 2d ipad çantaları

Çılgın 2d ipad çantaları

Çılgın 2d ipad çantaları; Geçtğimiz gün bu zamana kadar gördüğüm en çılgın iPad çantasını aldım. Hem de Türkiye’den. Malum yurdumuz topraklarında yaratıcı aksesuarlar ve ilginç ve özgün tasarım ürünler bulmak pek kolay değil. Bunun için yavaş yavaş platformlar çoğalmaya başlıyor.

 

Daha önce bu iPad çantasının büyük ve omuz çantası olanını Think Geek’te görmüştüm. O zaman çok hoşuma gitmişti ama kullanışlı olacağını düşünmemiştim. Elle dokunup gözle görünce tamamen fikrim değişti.

 

Bu çantanın özelliği 3D gözüküp 2D olması aslında. iPad 2/3/4’den biraz daha kalım. Önden bakınca geniş gibi duruyor ama ürünün tasarımı göz yanıltması üzerine =) Kendinizi bir çizgifilmde gibi hissediyorsunuz.

 

Çılgın 2d ipad çantaları Çantanın kalitesine gelince; öncelikle kumaşı çok kaliteli. Malumunuz inanılmaz ince ve içine iPad’niz dışında şarj aleti, çok ince bir defter ve şanslıysanız telefonunuz sığar. ”Cüzdanımı koyarım” gibi hayallere kapılmamak lazım. Bu inceliğin bir avantajı da var; o da çantayı kılıf olarak kullanabilmeniz. Laptopunuzun yanında çoğu laptop çantasına girer. Kayışı da tatmin edici uzunluklara kadar ayarlanabiliyor.

Bunun bir de şu şekilde olanları var.

 

Lemur Store‘un elinde kalan sonuncuyu kaptım ben. İnanılmaz mutluyum.

Çocuk olanlara, kendi büyüyüp çocuk kalanlara.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.