• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

26 Ocak 2019 13:25

Daire Kat Planı Nedir?

Daire Kat Planı Nedir?

İnşaat şirketleri hem işlerini kolaylaştırmak hem de yatırımlarının karşılığını çok daha önceden almak isterler. Proje kesinleştikten hemen sonra açtıkları satış ofisinde model üzerinden satışlara başlamaktadırlar. Müşteriler bu modelleri inceleyerek daire kat planı sayesinde aylar öncesinden çok daha uygun fiyatlara evlerini seçip satın alabilir. İnşaat tamamlandığında hemen yerleşebilirler. Düşük, orta ve yüksek gelir düzeyinde her insanın konut sahibi olabileceği inşaat projeleri uygun fiyat ve faizlerle ihtiyaç sahiplerine güzel seçenekler sunmaktadırlar. Bu yazımızda sizlere Daire Kat Planı Nedir konusu hakkında bilgilendirmeler yapacağız.

 

Daire Kat Planı Nedir? Daire almadan önce kat planına bakmalısınız

 

Kimileri için yatırım kimileri için ise zorunluluk olan konutlar özelliklerine göre farklı fiyat ve niteliklere sahiptir. Konut sahibi olmak isteyen müşteriler ilgili şirketin satış ofisine giderek konut seçeneklerinin daire kat planı modellerine bakmalıdırlar. Bu sayede kişiler satın alabilecekleri konutları detaylıca inceleme fırsatı bulurlar.

 

Daire kat planı mimari projelerde baz alınan kuş bakışı görünüm ile resmedilir. Bazı şirketlerde sadece kağıt üzerinde bir kat planı projesi yer alırken, birçok şirkette görselliği de ön planda tutan üç boyutlu modeller bulunmaktadır. Bu modellerde 1+1, 2+1, 3+1 ve ya 4+1 kat planlarının oda dağılımları odaların metrekareleri, eşya düzenleri, odaların ve diğer dairelerin birbirleri ile bağlantıları, kullanılan malzemeler, ve binanın katlarına göre farklı daire seçeneklerini görmek mümkündür.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.