• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

16 Mayıs 2019 10:20

Deluxe FX Fotoğraf Uygulaması

Deluxe FX Fotoğraf Uygulaması

DeluxeFX, Instagramers İstanbul’da bu haftanın uygulaması.

Sadece iOS uyumlu olan DeluxeFX, App Store’da $0.99. Bu hafta bu uygulamayı tanıtmamın bir ayrıcalığı var; DeluxeFX, Instagram sever, Türk bir yazılımcı tarafından geliştirilmiş olması!

Kullanımı çok kolay olan bu uygulama, Instagram kullanıcıları için çok ideal. Neden mi? Çok basit özellikleri ile kullanıcı dostu bir fotoğraf uygulaması. Bazı uygulamalar gibi, kullanıcı arayüzü, uygulama işlevinin önüne geçmiyor. Eğer fotoğraf düzenlerken çok zaman harcayıp uğraşmak istemiyor, yine de ortaya farklı fotoğraflar çıkarmak istiyorsanız, DeluxeFX tam size göre!

Biraz önce bahsettiğim gibi, kullanımı çok basit; albümünüzden fotoğraf seçiyor, dilediğiniz filtre, efekt ve çerçeveyi ekleyip tekrar albümünüze kaydediyorsunuz. Uygulama 20 adet filtre, 20 adet ışık efekti, 20 adet çerçeve sunuyor. Bu filtrelerin parlaklık ve canlılık ayarlarını yapabiliyorsunuz. Ekstra olarak da DeluxeFX’in blogunu ziyaret etmeniz için de bir link var.

Uygulamayı buradan indirebilir, DeluxeFX blogu için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da DeluxeFX ile düzenlediğiniz fotoğrafları #deluxefx hashtag’i ile etiketlemeyi unutmayın! DeluxeFX bazı fotoğrafları, Instagram hesabından yayınlıyor.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.