• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

21 Şubat 2019 11:28

Diyarbakır Evden Eve Nakliyat

Diyarbakır Evden Eve Nakliyat

Diyarbakır Nakliyat

 

Firmamız yıllara önce Diyarbakır ilinde küçük çaplı ofis kurarak Diyarbakır evden eve nakliyat hizmeti vermekteydi şimdi ise neredeyse Türkiye’nin her ilinde merkezi bulunmaktadır. Firmamız yılların tecrübesiyle evden eve konusunda müşterileri için her zaman daha iyi hizmet vermek için durmadan çalışmaktadır. Diyarbakır nakliyat firmamızın hizmetlerini iki katına çıkarmak için çalışanlarımızla durmadan çalışmaktayız. Müşterilerimize uygun çözümler üreterek onların evlerini taşırken rüya gibi bir taşıma keyfi veriyoruz. İnsanların gözünde evden eve nakliyat firmalarının en uygun fiyat sunan firma en iyi olarak düşünmektedir. Halbuki bu düşünce çok yanlıştır.Bir çok firma uygun fiyat sunar ama verdiği hizmetler neler olabilir sizce ama Diyarbakır nakliyat olarak müşterilerimize en uygun fiyatlar sunarak ve üstün hizmet vererek onların evlerini sorunsuz bir şekilde taşımaktayız.

 

Firmamız seçtiğiniz taktirde exper hizmetimiz devreye girerek sizlerin evinize gelerek eşya durumunu kontrol ettikten sonra sizlere nasıl araç ve ekipman geleceği konusunda detaylı bilgi verdikten sonra sözleşme yapmaktadır.bSözleşme yapıldıktan sonra tüm eşyalarınız nakliyat şirketimiz tarafından sigortalanmaktadır. Eşyalarınıza gelecek hasarlardan dolayı tüm eşyalarınız sigortalıdır. Evinizi taşımak için tarih ve saatinde ekibimiz tam zamanında sizlerin evinizde olmaktadır. Yılların tecrübesiyle Diyarbakır nakliye her şeyi tam zamanında ve vaktinde yapmaktadır. Uzman kadromuz yılların tecrübesiyle bunca yıldır.Müşterilerimizin evini tam zamanında yapmaktadır. Firmamızda çok sayıda araç ve ekip sayımızla öteki firmalardan bir adım öndeyiz. Firmamızda bulunan araçların hepsi yeni model olup ev eşyası taşımak için dizayn edilmiş araçlardır. Firmamız her ihtimale karşı müşterilerine karşı mahcup olmamak için her şeyi tam zamanında yapmak için araçların bakımını sıklıkla yaptırmaktadır.Öteki firmalardan en büyük farkımız araç filomuzdur.

 

Uzman Ekip

 

Diyarbakır nakliyat olarak müşterilerimizin eşyaları taşırken ilk önce eşyaları teker teker paketleyip ve ambalajlandıktan sonra aracımıza yerleştirmekteyiz. Nakliyat için gerek tüm malzemeler aracımızda mevcuttur.Giysileriniz için giysi dolaplarımız bulunmaktadır ve kırılacak eşyaların (tabak,barda vb.) içinde özel koliler kullanmaktayız. Müşterilerimiz kesinlikle herhangi bir eşyaya dokunmadan tüm işleri ekibimiz halletmektedir. Yeni evinize eşyalarınız tekrar uzman kadromuz sayesinde kurulmaktadır. Sizlere garanti vererek Diyarbakır evden eve nakliyat firması seçerseniz kesinlikle bizlerden memnun kalacağınıza eminiz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.