• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

15 Şubat 2019 16:54

Ekotek Desenli Kapı Modelleri

Ekotek Desenli Kapı Modelleri

Ev sahibi olmak herkesin hayalidir. Ve o hayalinde ki evi istediği gibi boyamak, değiştirmek ister. Herkes hayalinde ki evin kendi zevklerine uygun olmasını ister. Süslü duvarlar, geniş odalar, kullanışlı bir mutfak. Bugün artık bu hayallere yeni bir şey daha eklendi. Kapılar! Artık kapılarda hayallere uygun bir şekilde üretilmekte ve ev hayali kuranlar farklı kapıları da düşlemekte. Peki Ekotek Desenli Kapı Modelleri nasıl bir tarz yaratır?

 

Ekotek Desenli Kapı Modelleri

 

Geçmiş yıllarda sürekli olarak üretilen ahşap renkli ve birkaç modelden oluşan kapıların yerini arık desenli kapı modelleri almıştır. Bu yepyeni ve iç açıcı modeller ile evler daha renkli ve göz açıcı olmakta. İster iç kapı ister dışı kapı olsun fark etmez rengârenk kapılar üretilmekte.

 

Desenli Kapı Modelleri Özellikleri

 

Evinizin her odasına uygun bir desenli kapı modeli bulabilirsiniz. Mesela; kız çocukları için beyaz zemin üstüne çizilen uçurtma uçuran bir kızın çizildiği desenli kapı modeli tercih edilebilir. Evinizde odaların ne amaçlı kullanıldığı anlatan kapılar kullanılabilir. Mutfak için yemek resimlerinin olduğu kapı, çalışması odası için siyah üzerine beyaz çizgilerle tasarlanan kapılar kullanılabilir.

 

Kişinin zevkini ve tarzını en iyi şekilde yansıtan kapı modelleri ile evi ziyaret eden misafirler için ilk anda olumlu bir etki bırakılabilir ve ev sahibi hakkında fikir sahibi olunabilir. Fikir Sanat ajansları içinde farklılığı arttırmak için kullanılabilir. Desenli kapı modelleri ile mekânlar artık daha estetik ve göz alıcı bir yapıya sahip olabilir.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.