• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

3 Şubat 2019 20:25

Emlak Pazarlamada Sosyal Medya

Emlak Pazarlamada Sosyal Medya

Hayatımıza giren teknoloji her şeyimizi alışkanlıklarımızı, davranışlarımızı değiştirdi. Hayat artık internet üzerinden ve sosyal ağlar üstünden akmaya başladı. Firmalara ve kuruluşlar artık bu sosyal medya üzerinden kendilerini tanıtıp reklamlarını yapmaktalar. Hem daha çok kişiye ulaşılırken hiçbir hem de hiçbir maliyeti de bulunmamakta. Bu nedenle sosyal ağlar çok tercih edilirken firmalar içinde büyük avantajlar sağlamakta. Emlak Pazarlamada Sosyal Medya nasıl kullanılmalıdır?

 

Emlak Pazarlamada Sosyal Medya

 

Emlak pazarlama sosyal medya ise aynı amaçla ve aynı şekilde kullanılmaktadır. Birçok emlak ve inşaat firması yaptığı, yapacağı projeleri sosyal medya üzerinden tanıtıp buradan birçok kesime ulaşmaktadır. Sosyal medya da daha çok insana ulaşmak adına beğeniler, takipler arttırılmaya çalışılır. Bu tür çalışmalar son zamanlarda hediye, çekiliş gibi ekstralarla desteklenirken tv reklamlarından artık firmaların sosyal ağlardaki adresleri gösterilmeye başlanmıştır.

 

Sosyal Medya Unsurları

 

Facebook, twitter, instagram, Google+ gibi sosyal mecralar gün geçtikçe daha çok kişi tarafından kullanılmakta. Bu nedenle firmalara artık tüm faaliyetlerini buradan hedef kitleye duyurmaktadır. Emlak pazarlamada sosyal medya kullanımının firmalar tarafından çok büyük avantajlara sahip. İlk olarak maliyetsiz bir şekilde yüz binlerce kişiye tek seferde ulaşma imkânı mevcut.

 

Alım – satım, kiralama gibi işler sosyal ağlarda daha kolay paylaşılabilmektedir. Bir diğer avantaj ise hedef kitleye doğru hızlı ve etkin bir şekilde ulaşabilmektedir. Bir emlak firmasının sosyal ağlar üzerinden hedef kitle tarafından daha çok beğenilmekte ve takip edilmekte bu nedenle daha hızlı sonuç almak mümkün.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.